Zamknij

Oferty pracy: Technik elektronik, Kontroler finansowy

20:59, 17.01.2021 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:10, 01.02.2021

Firma technologiczna, wiodący w Polsce producent i dostawca rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego, systemów zdalnego monitoringu i nadzoru,  wykorzystywanych w telekomunikacji i teleinformatyce (ICT), energetyce, kolei i przemyśle, prowadzi rekrutację na stanowiska:

TECHNIK ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Szczecinek

Opis stanowiska:

  • testowanie urządzeń elektronicznych, elektrycznych w procesie produkcji,
  • naprawy serwisowe urządzeń elektronicznych.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne w dziedzinie elektroniki lub minimum 2 letnie doświadczenia w zakresie pomiarów, eksploatacji, napraw, przeglądów przemysłowych urządzeń elektronicznych/elektrycznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
  • benefity: dofinansowana karta Multisport, grupowy program ubezpieczeniowy, coroczne dofinansowanie do wypoczynku.

KONTROLER FINANSOWY

Obowiązki:

  • Analiza i kontrola działalności operacyjnej: sprzedaż, produkcja, usługi, obrót magazynowy.
  • Udział w procesie budżetowania, badanie odchyleń od budżetu.
  • Nadzór nad dyscypliną kosztową firmy.
  • Kontrola projektów: inwestycje, sprzedaż, realizacja, R&D, dotacje.
  • Udział w procesie księgowego zamknięcia miesiąca.
  • Monitoring płatności, poziomu zapasów i działań windykacyjnych.
  • Kontakty zewnętrzne: audytorzy, banki, firmy ubezpieczeniowe.
  • Rozwój i automatyzacja systemu ERP.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów /rachunkowości.
  • Mile widziane doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej /projektowej na zbliżonym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomości MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Bardzo dobra umiejętności analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim na adres: [email protected]
TELZAS Spółka z o.o., 78-400 Szczecinek, ul. Bugno 3, Tel. 094 37 297 09, www.telzas.com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w aktualnych i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest TELZAS Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku przy ul. Bugno 3, 78-400 Szczecinek. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna dla kandydatów znajduje się na stronie: www.telzas.com zakładka: Praca.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%