Zamknij

Kawalerowie lepsi od żonatych. Nietypowy mecz w Białym Borze.

09:35, 01.08.2022 . Aktualizacja: 10:06, 01.08.2022
Skomentuj fot. Magdalena Michalska fot. Magdalena Michalska

Mecz „kawalerowie kontra żonaci” to już prawdziwa tradycja w gminie Biały Bór. Wydarzenie nie tylko przyciąga wielu kibiców, ale od wielu lat wpisuje się w kalendarz letnich imprez organizowanych przez miejscowy klub piłkarski „Hubertus”. Nie inaczej było i w tym roku.

[FOTORELACJA]6745[/FOTORELACJA]

W minioną sobotę (30 lipca) po raz kolejny kawalerowie i żonaci zmierzyli się na płycie stadionu miejskiego. Ze względu na wysoką temperaturę i brak zawodników rezerwowych, panowie grali na zmniejszonym boisku, a każda połowa trwała tylko 30 minut. Obie drużyny wystawiły dziewięcioosobowe składy. Kawalerowie wystąpili w białych koszulkach, żonaci – w niebieskich.

Były wielkie emocje, zacięta rywalizacja oraz dobra zabawa w międzypokoleniowym składzie, która zakończyła się wygraną kawalerów.

Po raz pierwszy w historii, zwycięzcy meczu zostali też uhonorowani specjalnym pucharem, który podczas „Imienin miasta Biały Bór” wręczył burmistrz Paweł Mikołajewski. Żonaci nie powinni jednak tracić ducha, trofeum ma bowiem charakter przechodni i już za rok może zostać „odbite”.