Na białoborskiej plaży trwają przygotowania do nowego sezonu turystycznego. Ruszyły prace przy wymianie desek na pomostach, doposażony zostanie plac zabaw dla najmłodszych dzieci, a na wodzie pojawią się nowe, dmuchane zabawki.
Od kwietnia ruszyły prace nad modernizacją białoborskiego kąpieliska i plaży. Dzięki dotacji, którą gmina pozyskała w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy "LEADER" objętego Programem 4.6 Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej wymienione zostaną deski na wszystkich pomostach.
W ramach ogólnych prac na obu ośrodkach utwardzono teren przy wejściu do domków OMEGA, przebudowano drogę zjazdową przy barze oraz ścieżki przy domkach BRDA.
Dzieci z pewnością ucieszy fakt, że na placu zabaw pojawią się nowe zabawki, m.in. huśtawki, bujaki i ławeczki. Plac doposażony zostanie również w dodatkowe kosze na śmieci.
Prawdziwą atrakcją wodną w tegorocznym sezonie letnim na kąpielisku będą dmuchane kule "do chodzenia po wodzie", zabawka "banan" oraz dodatkowa wodna trampolina.
S11 w kierunku Piły. Drogowcy szykują przetargi
GDOŚ znów przesunął termin wydania DŚU na 31.12.2025. Czyli z S11 do Jastrowia też nic..... ruch wzrasta a oni liczą nietoperze i ptaszki..... Tymczasem w Krakowie S7 potrafią przepchnąć między e skami
						To są jaja
12:26, 2025-11-04
S11 w kierunku Piły. Drogowcy szykują przetargi
Uwaga z Ugandy wyruszyły jak co dekadę ślimaczki wędrowniczki planowe przejście między a pomiędzy 2031 powrót 2037 więc trzeba się spieszyć z budową na 2038 bo one będą wracać w 2046
						A ślimaczki wędrowni
12:16, 2025-11-04
Od środy zamykają główne skrzyżowanie w centrum
Oj nie ma na co kasy wydawać. Potrzebne to rondo jak
						Jozek
11:54, 2025-11-04
Pijany za kierownicą BMW. Dużo wydmuchał
Dopóki delikwent jest trzeźwy, wie że nie wolno wsiadać po pijaku do auta. Alkohol wyłącza logiczne myślenie, a mówiąc wprost, po wódzie jesteśmy głupsi. Wniosek; zawsze będą pijani kierowcy, dopóki będzie alkohol. Jest pewne rozwiązanie; pić wolno tylko w zamkniętych ośrodkach, pensjonatach, "sanatoriach" skąd wyjście możliwe jest tylko po zerowym wyniku w wydychanym.
						Paradoks
11:51, 2025-11-04
0 0
Nigdy nie będzie takiego porządku i zadbanego ośrodka w bb jak za dawnych czasów Jarosława cz
1 0
Gó... prawda porządek jest tylko bez krzywdy osób trzecich. Bo z tego były pieniadze
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz