We wtorkowy poranek (25 kwietnia) w Urzędzie Miasta w Barwicach zabrzmiał Marsz Mendelsona. Tym razem ze specjalną dedykacją dla Państwa Wandy i Władysława Dobrowolskich ze Śmilcza, którzy właśnie w tym dniu obchodzili jubileusz 55-lecia pożycia małżeńskiego!
[FOTORELACJA]7159[/FOTORELACJA]
Państwo Dobrowolscy to mieszkańcy gminy Barwice od osiemnastu lat. Wcześniej centrum ich życia był Szczecin, gdzie pani Wanda była naczelniczką poczty, a pan Władysław pracował w porcie i był szefem elektryków. Gdy przyszła pora na emeryturę, oboje zachwyceni urodą naszego regionu, postanowili osiedlić się tu na stałe. Dziś wspólnie dbają o dom i obejście, uwielbiają pracować w ogrodzie oraz spędzać czas w kuchni – pani Wanda gotując, a pan Władysław degustując kulinarne specjały przyrządzone przez żonę. W ciągu wspólnych lat życia państwo Dobrowolscy doczekali się dwojga dzieci: córki Joanny i syna Władysława oraz dwojga wnucząt: Magdaleny i Tomasza.
Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i nieustającej miłości, złożyli im uroczyście Robert Zborowski zastępca burmistrza Barwic, Kamila Gwiazda - sekretarz oraz Renata Trembowelska -kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego.
Jaka jest recepta na szczęśliwy związek według państwa Dobrowolskich? Zawiera się ona w trzech słowach: cierpliwość, tolerancja i kompromis, choć nie zaszkodzi też szczypta poczucia humoru i oczywiście wspólne plany na przyszłość!
Kariolka20:01, 28.04.2023
Brawo Bobek! Piaski górą!
Gość 21:43, 28.04.2023
Impreza we wtorek a artykuł w psiak. Szybko
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szczecinek wprowadza 35-godzinny tydzień pracy
Każdy swoich upychał na stołkach i zrobiło się więcej urzędasów jak roboty
Prosto z mostu
10:55, 2025-06-27
ROG Szczecinek: ruszamy na granicę
Tak się zastanawiam, dlaczego ROG nie wystąpił z tą inicjatywą w lutym??? Wakacje rozpoczęte to zaplanowali wypad za miasto, ciekawe gdzie będą nocować? W namiocie czy w hotelu 5*? Dotacje od burmistrza chyba nie dostali?
Mieszkaniec
10:49, 2025-06-27
Szczecinek wprowadza 35-godzinny tydzień pracy
Co za głupota! Wolałbym więcej pracować - więcej zarabiać, niż leżeć pępkiem do góry.
pracuś
10:48, 2025-06-27
ROG Szczecinek: ruszamy na granicę
Jak patrzę na te gęby to mam wymioty
Mądry
10:46, 2025-06-27
1 1
Psiak? Pijesz?- nie pisz!