Zamknij
REKLAMA

Silikonowe opaski na rękę – co warto wiedzieć przed zakupem?

07:20, 11.05.2022 | .
Skomentuj

Opaski silikonowe nie bez przyczyny są tak często wybieranym produktem. To bardzo uniwersalne akcesoria, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Na dodatek są one naprawdę wytrzymałe i odporne na różne czynniki zewnętrzne, jak zabrudzenia, zarysowania czy wodę, a przy okazji można je bez problemu personalizować zarówno pod kątem kolorów, jak i napisów czy wzorów na nich wygrawerowanych. Co jednak warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zamówienie takich opasek?

Silikonowe opaski na rękę – rozmiar ma znaczenie

Choć silikonowe opaski na rękę są bardzo wytrzymałe i dość rozciągliwe, przy ich zakupie należy mimo wszystko zwrócić szczególną uwagę na rozmiar. Dlaczego? Noszenie zbyt ciasnej opaski może sprawiać naprawdę spory dyskomfort przy jej noszeniu, zaś zbyt duży rozmiar sprawi, iż opaski będzie niekontrolowanie się przemieszczać, a czasem może nawet dojść do sytuacji, gdy zsunie się ona z ręki. Do obu z tych problemów z pewnością nie chcemy dopuścić, dlatego też tak ważny jest odpowiedni dobór rozmiaru opasek do naszych potrzeb.

Najlepszym sposobem, by sprawdzić nasz rozmiar, jest ściągnięcie obwodu nadgarstka. To właśnie dzięki niemu będziemy wiedzieli, jakiego rozmiaru opaski powinniśmy szukać. W naszym sklepie znajdziesz aż cztery różne rozmiary opasek – od S (odwód nadgarstka około 16 centymetrów) aż do XL (obwód nadgarstka około 24 centymetry). Dzięki takiej różnorodności pod kątem wymiarów, nie powinieneś mieć żadnych problemów z odpowiednim doborem opaski do swojej ręki – nie będzie się ona ani zsuwała, ani nie będzie uciskała twojego nadgarstka!

Silikonowe opaski na rękę – multum możliwości personalizacji

Głównym atutem silikonowych opasek na rękę bez dwóch zdań jest możliwość naprawdę szerokiej personalizacji tego typu wyrobów. Stworzenie swojej nowej, niepowtarzalnej opaski jest naprawdę łatwe i za niewielkie pieniądze jesteś w stanie stworzyć akcesorium, które nie tylko będzie ci służyło przez długi czas, ale z którym przy okazji będziesz w stanie się utożsamić.

W naszym sklepie jesteś w stanie dobrać jeden z aż dwudziestu siedmiu kolorów, a dodatkowo możesz wybrać także opaski świecące, które w ciemności wyglądają wręcz obłędnie. W zależności od rozmiaru opaski, jesteś w stanie zmieścić na niej aż do 29 znaków, w tym wybrane symbole, które z pewnością urozmaicą twoją bransoletkę. Jesteś w stanie również wybrać grawer jednostronny bądź dwustronny, a także modele dwukolorowe, które idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach bądź imprezach masowych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%