Zamknij
REKLAMA

Gdzie w Kołobrzegu buduje się najwięcej?

10:37, 22.07.2021 | materiały partnera

Są osoby, które myślą o tym, żeby do Kołobrzegu przyjechać nie na wakacje, ale już na stałe. Miasto silnie się rozwija, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjne również jako miejsce zamieszkania. Gdzie buduje się tu najwięcej nieruchomości na sprzedaż?

W jakiej części miasta powstaje najwięcej inwestycji?

Gdzie deweloperzy budują najwięcej nieruchomości na sprzedaż w Kołobrzegu? To pytanie, które nurtuje niejedną osobę zainteresowaną zakupem tu mieszkania z rynku pierwotnego. Ponieważ stare budownictwo pozostawia wiele do życzenia, osiedla budowane przez deweloperów cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. W której części miasta powstaje ich najwięcej? Sporo inwestycji jest realizowanych przy plaży zachodniej. Przy ul. Wylotowej powstaje kompleks Polanki Aqua. Na inwestycję będzie składać się 6 budynków wielorodzinnych, dzięki czemu łącznie na rynek trafi ponad 400 apartamentów.

Przy ul. Jedności Narodowej powstaje z kolei osiedle Navigator. Aktualnie na sprzedaż są dostępne mieszkania w budynku D, ale część z nich jest już zarezerwowana. Przy ul. Koralowej, około 850 metrów od wejścia na plażę, powstaje inwestycja Westin House Resort Kołobrzeg. Składa się na nią 106 apartamentów o wysokim standardzie wykończenia. Na pewno jest to idealne miejsce dla osób, które potrzebują wypoczynku.

Inwestycje powstają też nieco bliżej centrum. Mowa m.in. o Baltic Marina Residence. Inwestycja mieści się przy ul. Bałtyckiej, niedaleko Parsęty. Obejmuje budowę jednego budynku wielorodzinnego, który będzie jednym z najnowocześniejszych na terenie miasta. Zachwycać ma nie tylko bryła budynku, ale i wnętrza. Te dostępne są dwóch stylach – modern oraz new hampton.

Co oferują deweloperzy?

Najwięcej mieszkań w Kołobrzegu powstaje w zachodniej części miasta, gdzie znajdują się Park im. Jedności Narodowej, taras widokowy czy też Wydma Kopernikańska. Deweloperzy budują tu przede wszystkim nowoczesne apartamenty. Projekty wielu z nich zachwycają już na początkowym etapie budowy. Dużą zaletą wielu inwestycji jest ogrodzony teren wraz z udogodnieniami takimi jak place zabaw czy miejsca postojowe.

Wśród ofert deweloperów można znaleźć mieszkania o powierzchni od 27 do 105 m2. Większość z nich to lokale 2-pokojowe. Wiele mieszkań tego typu powstaje w ramach inwestycji Westin House Resort Kołobrzeg. Tutaj apartamenty mają od 38 do 53 m2. Z uwagi na duże zainteresowanie kawalerkami, deweloperzy budują w mieście też wiele mieszkań 1-pokojowych. Znaczna ich część jest przeznaczona pod apartamenty inwestycyjne tak, jak w przypadku obiektu Solny Resort **** .

Jedną z najbardziej luksusowych inwestycji jest Baltic Marina Residence. To opcja dla tych, którzy przeglądając nieruchomości na sprzedaż w Kołobrzegu szukają czegoś wyjątkowego. Apartamenty, które powstają w ramach inwestycji mają być widne, dzięki wysokim oknom, a także będą posiadały przestronny układ wnętrz. Niepowtarzalnego charakteru inwestycji mają dodawać również tarasy widokowe, które będą zlokalizowane na dachu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%