Zamknij
REKLAMA

Najlepszy outfit dla mężczyzny na pierwszą randkę

10:34, 31.05.2021 | r.
Skomentuj

Pierwsza randka często bywa stresująca, a pytanie „w co się ubrać?” może niekiedy sprawić, że przygotowania do niej stają się jeszcze trudniejsze. Na podstawie ubioru możemy bowiem wyrobić sobie zdanie o drugiej osobie lub wyczytać między wierszami coś, czego sama nie przekazała. Jak zatem zrobić dobre wrażenie na drugiej osobie? Oto kilka porad odnośnie męskich strojów na pierwszą randkę!

Dbaj o dodatki

Nawet, jeśli nie nosimy biżuterii, wciąż bardzo często mamy na sobie dodatki, które osobie spostrzegawczej mogą sporo o nas powiedzieć. Zegarek, pasek od spodni, skarpetki czy torba, którą zabieramy ze sobą, powinny być dopasowane do naszego ubioru, eleganckie i stylowe, jeśli wybieramy się np. do ekskluzywnej restauracji, lub sportowe oraz wygodne, jeśli planujemy spędzić randkę aktywnie. Przyjrzyjmy się zatem dodatkom i zastanówmy się, czy ich założenie będzie dobrym pomysłem.

Nie bój się eksperymentować

Odważne kolory, nietypowe fasony i bogate wzornictwo niekiedy sprawdzają się lepiej, niż nudna, stonowana koszula. Elegancki, stosowny w bardziej formalnych okolicznościach strój także może przykuwać wzrok swoją oryginalnością. Ciekawy ubiór pomoże nam się wyróżnić, zaintrygować drugą osobę oraz pozwoli wyrazić siebie i swoje poczucie estetyki. Możemy dzięki temu przedstawić się jako osoba bezkompromisowa, odważna, niezależna oraz posiadająca artystyczne zacięcie.

Zbyt elegancko, a może zbyt luźno?

Kwestia wyboru stosownej kreacji spędza sen z powiek wielu osobom szykującym się do wyjścia na pierwszą randkę. Jeśli ubierzemy się zbyt elegancko, możemy wyjść na osobę sztywną i nazbyt formalną, z kolei osoba ubrana zbyt „zwyczajnie” może zostać uznana za mało poważnie podchodzącą do życia. Niestety, ocena ubioru pozostaje w gestii osoby, z którą się spotykamy, a przy krótkim okresie znajomości czasem niełatwo jest ocenić, jaki styl jej zdaniem jest tym odpowiednim. Sposobem, by temu sprostać, może okazać się dobór miejsca spotkania. Druga strona z pewnością zrozumie, czemu wybraliśmy elegancki styl, jeśli zaprosimy ją np. do teatru.

Nie ma wymówek!

Nie warto wykręcać się brakiem stroju odpowiedniego do okazji! Osoba, z którą się spotykamy, może tego nie zrozumieć, nie uwierzyć nam lub uznać, że nie jesteśmy dla niej dość ważni, by kupić elegancki garnitur. Jeśli nie posiadamy dobrej kreacji, musimy ją kupić, choćby w promocyjnej cenie. Megakoszulki kod rabatowy oraz Peek and Cloppenburg kod rabatowy pomogą nam zrobić zakupy w renomowanych sklepach z dużym upustem cenowym.

Jest wiele rzeczy, o których musimy pamiętać, rozważając swój image na pierwszą randkę, jednak najważniejsze jest to, aby pozostać sobą i nie kreować na siłę idealnego wizerunku swojej osoby. Ubiór może wpłynąć na to, jak jesteśmy postrzegani, jednak w największym stopniu zależy to od naszej osobowości i sposobu prowadzenia rozmowy. Nie bójmy się zatem otwartości. Naturalność, w połączeniu z pewnością siebie, to najlepszy sposób na zaimponowanie drugiej osobie.

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%