Zamknij
REKLAMA

Jak zrobić zakupy spożywcze online?

14:32, 02.04.2021 | r.
Skomentuj

Zakupy spożywcze przez internet to doskonały sposób na szybkie zamawianie potrzebnych produktów bez wychodzenia z domu. Z tego typu opcji korzysta coraz większa liczba klientów, którzy chcą uniknąć spędzania większości czasu w sklepach oraz wolą poszukiwać wygodniejszych i bardziej komfortowych form. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze, korzystając z licznych rabatów oraz promocji online. Jak zrobić zakupy spożywcze online z dostawą do domu?

Zakupy spożywcze online. Na czym to polega?

Zakupy przez internet to coraz popularniejsza forma kupowania ulubionych produktów zarówno spożywczych, jak i innego typu artykułów, np. sprzętu RTV czy AGD. Ostatnimi czasy okres pandemii wymaga od nas korzystania z bezpieczniejszych opcji, przez co zakupy spożywcze online są często wybieranym rozwiązaniem przez klientów, którzy chcą ograniczyć kontakty z dużą liczbą osób. W zależności od wybranego sklepu, mamy do czynienia z różnego rodzaju metodami zamawiania zakupów z dostawą. Niektóre sieci spożywcze umożliwiają składanie zamówień za pośrednictwem strony internetowej. Taką opcję znajdziemy np. w Tesco. Większość sklepów jednak wprowadziło do swojej oferty zakupy w aplikacji mobilnej firmy Glovo, z którą podpisały umowę. Takie informacje zawiera np. ulotka Biedronka, proponująca klientom dostawę artykułów spożywczych kurierem Glovo za jedyne 9,99 zł.

W jakich popularnych sklepach zrobimy zakupy spożywcze przez internet?

— W Tesco za pośrednictwem strony www;

— W Lidlu poprzez aplikację mobilną Glovo;

— W Biedronce dzięki aplikacji Glovo;

— W Carrefourze przez stronę internetową;

— W Auchan w sklepie online na stronie www;

— W Żabce dzięki aplikacji mobilnej Glovo.

Wielu konsumentów zastanawia się również, czy popularny sklep Dino umożliwił zamawianie produktów spożywczych bez wychodzenia z domu. Jak wskazuje dino gazetka promocyjna, niestety klienci nie mają możliwości robienia zakupów online z tego sklepu. 

Jak składać zamówienie na dostawę zakupów w aplikacji Glovo?

Aby zamówić zakupy z dostawą kurierem Glovo, wystarczy pobrać aplikację mobilną na telefon lub tablet z systemem Android czy iOS. Następnie należy udostępnić lokalizację, a aplikacja wskaże nam pobliskie sklepy, z których możemy zamówić dostawę wybranych produktów. Kolejnym krokiem jest wybranie marketu, dodanie listy zakupowej oraz zamówienie dostawy. Istnieje możliwość opłacenia zakupów z dostawą za 9,99 zł z góry dzięki płatnościom online lub wybranie płatności przy odbiorze. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%