Zamknij
REKLAMA

Wróżby online - nieszkodliwa zabawa czy sposób na poznanie własnej przyszłości?

12:49, 26.02.2021 | r.
Skomentuj fot. materiał partnera

Wróżby online to jedna z najnowszych internetowych mód. Liczba stron, na których można postawić sobie tarot online, porozmawiać z wróżką, która zobaczy naszą przyszłość w szklanej kuli lub odczyta naszą aurę, rośnie lawinowo z dnia na dzień.

Co myśleć o tej internetowej modzie? Czy wirtualni wróżbici naprawdę rozwiążą nasze problemy, dostrzegając je w naszej przyszłości, zanim się jeszcze pojawią?

Czy hasło "wróżka prawdę Ci powie" to tylko bajka dla naiwnych?

Czy człowiek może poznać przyszłość swoją lub innych osób za pomocą specjalnych technik i narzędzi, nazywanych zbiorczo "wróżeniem"? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi... O kwestie związane z wróżeniem od wieków spierają się ze sobą autorytety naukowe, duchowni największych religii, a nawet zwykli ludzie. Efektem tych wszystkich sporów jest jedynie postępujące utwardzenie stanowisk tak sympatyków, jak i przeciwników wróżenia.

Spróbujmy więc spojrzeć na całe zjawisko od zupełnie innej strony. Zjawisko wróżenia ma bowiem także realne i mierzalne aspekty.

Co może dać Ci wizyta u wróżki?

Potraktuj wróżenie jako niekonwencjonalną formę psychoterapii! Wróżka - co potwierdzają nawet sceptycy i najwięksi materialiści - to z reguły osoba doświadczona. Wieloletnie spotykanie się z klientami, którzy przychodzą na seans z najróżniejszymi problemami, pozwala jej zapoznać się z niezliczonymi wariantami możliwych problemów i ich rozwiązań. Osoby zajmujące się zawodowo wróżeniem mają też zazwyczaj znacząco wyższe umiejętności interpersonalne, niż przeciętny człowiek.

To, czy na seansie wróżbiarskim naprawdę usłyszysz przygotowane dla Ciebie przesłanie z wyższego wymiaru rzeczywistości, jest kwestią, która ściśle zależy od Twojej wiary lub niewiary w te kwestie. Możemy Ci jednak zagwarantować, że odpowiednio potraktowane wróżby okażą się dla Ciebie porcją przydatnych, życiowych mądrości.

Warto zaznaczyć, że wielu ludzi traktuje też wizytę u wróżki jako formę... zabawy! Bez względu na to, jak wielkim sceptykiem jesteś, aura tajemniczości otaczająca gabinet wróżki dostarczy Ci dreszczyk emocji.

Wróżby online - hit czy kit?

To wszystko, co napisaliśmy powyżej, odnosi się również do wróżenia za pośrednictwem stron internetowych. Warto zaznaczyć, że wobec tej formy wróżb wątpliwości wysuwają nawet niektórzy ezoterycy o ugruntowanej sławie, choć istnieją też ich zapaleni obrońcy.

Bez względu jednak na to, czy tarot online służy do komunikacji z "duchami-przewodnikami", czy jedynie z algorytmami tasującej go aplikacji, oraz niezależnie od tego, czy za pomocą łącza internetowego naprawdę można nawiązać kontakt z rzeczywistością ponadnaturalną - wirtualny seans wróżbiarski może stać się okazją do oryginalnej rozrywki i rozmowy z drugim człowiekiem na głębszym poziomie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%