Zamknij
REKLAMA

Soczewki kontaktowe Freshlook do korekcji wzroku i zmiany koloru oczu

11:06, 19.11.2020 | r.
Skomentuj materiał partnera

Soczewki kontaktowe stają się coraz popularniejszą alternatywą dla okularów. Chętnie wybierają je osoby aktywne, które nie czują się dobrze w okularach, ale potrzebują korekcji wzroku. Obecnie są coraz szerzej dostępne i przeznaczone nie tylko dla osób z wadą wzroku, ale też chcących zmienić wygląd oczu.

1. Szeroka oferta soczewek kontaktowych Freshlook

2. Bezpieczeństwo stosowania soczewek kolorowych

3. Gdzie kupować szkła kontaktowe?

Aby soczewki spełniały swoją rolę i dawały oczekiwaną swobodę, muszą zostać dobrze dobrane. Nawet jeśli znany moc dotychczas noszonych okularów, należy pamiętać, że nie przekłada się to automatycznie na soczewki. Ich dobór należy zawsze skonsultować z optykiem.

1. Szeroka oferta soczewek kontaktowych Freshlook

Szkła kontaktowe dostępne są w wielu wariantach dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów; ofertę soczewek Freshlook można znaleźć pod adresem https://www.kontaktowe.pl/38-soczewki-freshlook. Najpopularniejsze soczewki sferyczne przeznaczone są dla dalekowidzów i krótkowidzów, natomiast przyjęło się, że soczewki kolorowe to tak zwane "zerówki", wykorzystywane, by okazyjnie zmienić barwę tęczówki. Obecnie taką możliwość dostają również osoby potrzebujące szkieł kontaktowych o określonej mocy. Soczewki Freshlook dostępne są w różnych kolorach, które pomogą odmienić wizerunek niezależnie od rodzaju wady wzroku lub jej braku. Podczas zakupów należy zwrócić uwagę również na ich okres wymiany. Wygodnym rozwiązaniem są soczewki jednodniowe, bo nie trzeba dbać o pielęgnację szkieł, ale w ofercie można znaleźć też wariant miesięczny.

2. Bezpieczeństwo stosowania kolorowych soczewek kontaktowych

Osoby wybierające szkła kontaktowe w zastępstwie okularów zwykle nie mają wątpliwości co do ich bezpieczeństwa i sposobu użytkowania. Więcej pytań mają użytkownicy soczewek kolorowych o mocy 0, dla których jest to pierwszy kontakt z tego rodzaju produktem i kierują się przede wszystkim względami estetycznymi, a nie zdrowotnymi. Soczewki kolorowe są jednak tak samo bezpieczne jak te bezbarwne, bo barwnik jest umieszczany w ich wnętrzu i nie ma bezpośredniego kontaktu z okiem.

3. Gdzie kupować szkła kontaktowe?

Szkła kontaktowe są dostępne stacjonarnie, ale wygodnie można zamówić je również przez internet w sklepie z soczewkami Freshlook. Będzie to sporym ułatwieniem zwłaszcza dla osób poszukujących oryginalnych kolorów, które nie zawsze można znaleźć w salonach optycznych, ale za to zebrane są pod adresem https://www.kontaktowe.pl/66-soczewki-kolorowe. Zawsze podczas zakupów należy zwracać uwagę na oryginalność produktów, co jest gwarancją bezpieczeństwa.

Sklep internetowy kontaktowe.pl to miejsce oferujące sprawdzone i oryginalne soczewki kontaktowe, płyny do soczewek i akcesoria.

W sklepie na kontaktowe.pl znajdziesz najwyższej jakości produkty od sprawdzonych producentów.

 1. evO2lution
 2. Johnson & Johnson
 3. Alcon (Ciba Vision)
 4. Bausch&Lomb
 5. Cooper Vision
 6. Menicon
 7. Zeiss
 8. Horien
 9. Barnaux

i marki takie jak

 1. evO2fit
 2. Acuvue
 3. Air Optix
 4. PureVision
 5. Soflens
 6. Miru
 7. Biofinity
 8. Dailies
 9. BioTrue
 10. Freshlook
 11. Clariti
 12. Proclear
 13. Horien
 14. Bioxy
 15. Zeiss
 16. MyDay
 17. Zero 6
 18. Ultra
 19. Biomedics

Liczne rabaty, gratisy i atrakcyjne ceny, zagraniczna wysyłka

Infolinia (czynna od 7-18)

+48 801 103 206
+48 76 870 32 20
+48 502 304 150

Sprawdź szczegóły na www.kontaktowe.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA