Zamknij
REKLAMA

Najciekawsze programy w telewizji. Sprawdź program telewizyjny na Pinbook.pl

12:15, 19.11.2020 | materiały partnera

Najciekawsze programy telewizyjne

Obecnie w telewizji można znaleźć wszystko. Rozpoczynając od teleturniejów, idąc przez seriale i filmy, aż do dziwnych programów telewizyjnych. I przy tych ostatnich postanowiliśmy się nieco zatrzymać i zaproponować nasze 3 ulubione programy telewizyjne, które służą nam do tego, aby się mocno odstresować i zresetować. Jeśli jesteście ciekawi, gdzie je obejrzycie to warto śledzić program TV albo postawić na najprostsze z możliwych rozwiązań, jakim jest telewizja online.

Królowe życia”

Nie mogło zabraknąć tego popularnego programu, który oglądać można na TTV. W serialu poznajemy różne osoby i ich wystawne życie. Oczywiście niekwestionowaną królową jest niejaka Dagmara, która ma za sobą kryminalną przeszłość. Oprócz tego Rafał i Gabriel - wielki projektant mody z Głogowa, a także jego partner. W niektórych seriach pojawiali się również Iza i Patryk, z ich córką czy Kasia ze swoją córką Laurą i swoją matką. Przez kilka serii pojawiali się również inni bohaterowie, ale nie wszyscy zagrzali miejsce na dłużej. Wspaniały program do tego, aby móc się wyluzować w 100% i nieco uspokoić.

Kuchenne rewolucje”

Program, który emitowany jest od 10 lat i doczekał się 21 sezonów. W każdym odcinku Magda Gessler wybiera się do jednej restauracji, której właściciele dzwonili po pomoc. Ich restauracje świecą pustkami, mają słabe menu, kiepski wystrój albo brudną kuchnię. Zadaniem Gessler jest zmienić wszystko to, co w danym miejscu nie gra, aby zachęcić klientów do skorzystania z usług restauracji. Często spotyka się z innymi problemami, których nie przewidziała np. z problemami kadrowymi czy kłótniami między załogą, albo, co gorsza, między małżonkami i właścicielami restauracji. I naprawdę Magda Gessler „zmienia oblicze polskiej gastronomii”.

Milionerzy”

Popularny teleturniej, który powrócił do TVN po wielu latach. Doczekał się on 17 sezonów. W każdym odcinku przynajmniej jedna osoba odpowiada na pytania, które zostały specjalnie przygotowane. Aby wygrać główną nagrodę i zostać tytułowym milionerem wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań. Każdy z uczestników ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, które może wykorzystać w dowolnym momencie. Są to „pół na pół”, „pytanie do przyjaciela” i „pytanie do publiczności”. Prowadzący program to oczywiście Hubert Urbański, który od lat świetnie sprawdza się w tej roli. No i pamiętajcie - „Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź?”.

A przy jakich programach i teleturniejach wy się relaksujecie w wolnym czasie? Koniecznie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA