Zamknij
REKLAMA

Koszalin - nadchodzące wydarzenia. Co nas czeka w najbliższym czasie?

10:14, 12.10.2020 | r.
Skomentuj fot. Pixabay

Koszalin to miasto znane z ciekawych imprez, które cieszą się sporym zainteresowaniem. W najbliższym czasie czeka na nas sporo wydarzeń, które warto zapisać w kalendarzu. Jakie eventy będą cieszyć się największym zainteresowaniem? Sprawdź!

Zarówno w samym mieście, jak i w okolicach, czeka na nas wiele atrakcji i wydarzeń, których po prostu nie można przegapić. Chcąc pogodzić pracę i obowiązki z przyjemnościami, niejednokrotnie musimy mocno napiąć swój grafik. Na szczęście możemy skorzystać z różnych udogodnień, takich jak chociażby catering dietetyczny - Koszalin jest jednym z miejsc, w których jest możliwe zamówienie diety pudełkowej. Dostajemy gotowe posiłki, nie musimy martwić się o obiady. Zamiast stać w kuchni, możemy poświęcić ten czas na przygotowanie się do jednej z imprez, które opisujemy poniżej.

Musical "The Bodyguard"

Musical "The Bodyguard" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych spektakli muzycznych na świecie. Oparty jest on na słynnym filmie "Bodyguard" z 1992 roku, w którym zagrali Kevin Costner i Whitney Houston. Teatr Muzyczny ADRIA wystawi ten musical jako pierwszy teatr w Polsce - właśnie w Koszalinie. Będzie on wystawiony 4, 6, 9, 24 i 25 października.

Krzysztof Hanke & Krzysztof Respondek/Kabaret Rak

Kabaret Rak to prawdziwa legenda polskiej sceny kabaretowej. Znakomity duet Hanke/Respondek tym razem wystąpi w Koszalinie, gdzie rozbawi tłumy do łez. Autorskie teksty, świetne dialogi z widzami i doskonała muzyka - to czeka na nas już 11 października w koszalińskim Kinie Kryterium.

Michał Wiśniewski Akustycznie

Czy jest ktoś, kto nie zna Michała Wiśniewskiego, wokalistę zespołu Ich Troje? Słynny piosenkarz wystąpi 15 października w Teatrze Variete. Nie będzie to zwykły koncert – tym razem charakterystyczny muzyk wystąpi w wersji akustycznej. Show nosi tytuł "Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz". Widzowie usłyszą między innymi przeboje "A wszystko to", „Powiedz" czy "Cztery piweczka". Ten koncert to prawdziwy must be dla każdego fana Ich Troje.

„Wąsik” – spektakl komediowy

W Bałtyckim Teatrze Dramatycznym już 16 października zaprezentowany zostanie spektakl komediowy "Wąsik". W obsadzie znajdą się znani polscy aktorzy, dlatego warto tam być.

Koncert "Najpiękniejsze melodie świata"

Koncert "Najpiękniejsze melodie świata" to wyjątkowy wieczór, który zostanie doceniony przez każdego miłośnika operetki. Wydarzenie to będzie opatrzone piękną muzyką i niezapomnianą atmosferą. Zaplanowane jest na 17 października, koncert usłyszymy w Filharmonii Koszalińskiej.

„Milord de Paris”

Ci, którzy chcą się pośmiać, z całą pewnością powinni zarezerwować sobie wieczór 18 października. W Teatrze Variete przedstawiona zostanie komedia „Milord de Paris”. Emocje gwarantowane, ponieważ trzyma w napięciu do samego końca.

„Lunch o północy”

„Lunch o północy” to kolejne wydarzenie idealne dla miłośników teatru. Znani aktorzy dostarczą świetnej zabawy wszystkim widzom. Spektakl zobaczymy w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym 22 października.

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy – „Jezioro Łabędzie”

Rosyjski Klasyczny Balet to zespół teatralny tańca klasycznego z Moskwy, który odnosi sukcesy na całym świecie. „Jezioro Łabędzie” zaprezentowane przez tę grupę na pewno nie zawiedzie. Utalentowani tancerze, primabalerina Natalya Kungurceva i zasłużony mistrz Hasan Usmanow sprawią, że ten utwór przeniesie nas do innej rzeczywistości. Kiedy go zobaczymy? W sobotę, 16 października w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Kult Event Center G38 Koszalin

Czy jest ktoś, kto nie zna Kultu? Koszalinianki i koszalinianie będą mogli posłuchać znanego zespołu już 30 października w Event Center G38.

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA