Zamknij
REKLAMA

Jak prowadzić salon fryzjerski, by wygrać Orły Fryzjerstwa?

11:20, 08.10.2020 | r.
Skomentuj materiał partnera

Prowadzenie własnego salonu fryzjerskiego w Gdyni czy Rzeszowie, wymaga od jego właściciela wiedzy oraz szeregu umiejętności, jeśli chce w tej dziedzinie odnieść realny sukces. Nie wystarczy tu tylko umiejętność strzyżenia włosów, ich cieniowania oraz farbowania. Od przedsiębiorcy wymaga się o wiele więcej! A czego konkretnie?

Kreowanie przyjaznej atmosfery

Jest to ważny element zarówno dla klientów, jak i pracowników. Nasi podwładni chętniej będą pracowali w miejscu, w którym panują zdrowe relacje na linii szef – załoga fryzjerska. Nawet trochę niższe zarobki niż u konkurencji ich nie odstraszą, jeśli wiedzą, że mogą u nas bez przeszkód rozwijać się zawodowo i wewnętrznie. To dla nich bardzo ważne. Taka atmosfera przekłada się również na klientów, którzy czują, ze są w salonie fryzjerskim w Szczecinie ważnym gościem.

Dobór współpracowników

W pewnym momencie możemy zacząć potrzebować pomocy w naszym salonie. Kalendarz zleceń pełny, a kolejni klienci wciąż przychodzą, by zapisać się na strzyżenie. Wybranie sobie współpracowników, którzy będą mieli wysokie kwalifikacje oraz kulturę osobistą na przyzwoitym poziomie, jest w tej branży prawdziwą sztuką. Niczym znalezienie pracownika sklepu RTV AGD w Krakowie, który z prawdziwą pasją będzie opowiadał o telewizorach i kuchenkach mikrofalowych. To właśnie od naszych pracowników, będzie zależała opinia o całym naszym salonie fryzjerskim.

Komunikacja z klientem

Każdy z Orłów Fryzjerstwa musi radzić sobie z klientami po mistrzowsku. Wymaga tego prowadzenie każdej działalności usługowej. To od naszych relacji z klientkami salonu zależy często czy w ogóle do nas przyjdą. Mogą tego nie powiedzieć, ale oceniają nas na każdym kroku. To w jaki sposób się do nich zwracamy, jak pracownicy rozmawiają między sobą, czy są przez nas wysłuchane, jak traktujemy osoby, zgłaszające reklamacje itd. Posiadane umiejętności dyplomatyczne zawsze będą oceniane na plus.

Orły Fryzjerstwa

Gdy czujemy, że wszystkie te aspekty są przez nas na bieżąco dobrze wykonywane, warto sprawdzić, czy inni też tak uważają. Plebiscyt Orły Fryzjerstwa bazuje na ocenach naszych klientów, których udzielili za pośrednictwem portali internetowych. Na zakończenie zestawienia, w sposób wymierny dowiadujemy się w jakim stopniu spełniamy ich oczekiwania. Zyskujemy również możliwość, by porównać się z innymi salonami fryzjerskimi w mieście. Cały proces udziału w plebiscycie Orły Fryzjerstwa jest darmowy – nie ma więc na co czekać! Zarejestruj się już dziś!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA