Zamknij
REKLAMA

Tlen jako lekarstwo. Wybierz bezpieczny gabinet z certyfikatem w Szczecinku

16:31, 07.08.2020 | r.
Tlenoterapia pomaga w przypadku całej listy schorzeń. A lista zaleceń dla pacjentów jest bardzo długa.

W gabinecie tlenoterapii Medicoco przy ul. Bartoszewskiego 33 wykorzystywany jest jeden z najlepszych na rynku zestawów do terapii hiperbarycznej Hyper One, wyposażony w  systemy bezpieczeństwa oraz najwyższej klasy komponenty. Korzystanie z komory hiperbarycznej  jest w pełni bezpieczne oraz wygodne.

Tlenoterapia pomaga w przypadku całej listy schorzeń. A lista zaleceń dla pacjentów jest bardzo długa.

Tlen jest lekiem w przypadku kiedy podawany jest w warunkach podwyższonego ciśnienia w komorze hiperbarycznej.

Wskazania do terapii w komorze hiperbarycznej to po pierwsze, osoby cierpiące z powodu trudno gojących się ran, grzybic, stanów zapalnych, chorób o podłożu autoimmunologicznym, chorób układu nerwowego, schorzeń układu krążenia (nadciśnienie tętnicze, miażdżyca), anemii, obrzęków, przewlekłych chorób skóry i cukrzycy. Choroby przewlekłe, takie jak zakażenia, uszkodzenia popromienne, martwice, owrzodzenia, przeszczepy z ryzykiem martwicy, odleżyny, ropnie a także niewydolność żylna. Metoda leczenia tlenem jest skuteczna również w przypadku osób skarżących się na przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, chorych na depresję oraz u pacjentów z zaburzeniami potencji i płodności. Terapię w komorze hiperbarycznej zaleca się również osobom walczącym z otyłością.

Tlenoterapia pomaga nie tylko w poprawie procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie. Działa również hamująco na proces starzenia, a także wspomaga odżywienie i regenerację komórek.

Tlenoterapia hiperbaryczna jest metodą leczenia polegającą na oddychaniu tlenem pod ciśnieniem wyższym od ciśnienia atmosferycznego. Jest stosowana w specjalnie  zbudowanej do tej terapii komorze.

Podczas sesji w komorze pacjent znajduje się  w pozycji siedzącej lub leżącej.  W tym czasie zostaje połączona moc zwiększonego ciśnienia i zwiększonego stężenia tlenu.  Co powoduje że tlen z większą łatwością przedostaje się do komórek, tkanek,  płynów ustrojowych: krwi, limfy, płynu mózgowo-rdzeniowego, który odżywia mózg, rdzeń kręgowy i inne organy. Dotlenienie słabiej ukrwionych miejsc zwiększa szansę na ich regenerację.

W Szczecinku gabinet tlenoterapii w komorze hiperbarycznej z najwyższej jakości, bezpieczną i certyfikowaną komorą Hipermiedico polskiej produkcji  znajdziesz przy ul. Bartoszewskiego 33 na pierwszym piętrze, nad salonem fryzjerskim Cocolook.

Tlenoterapia Medicoco

ul. Bartoszewskiego 33

Tel. 785 204 088

www.facebook.com/Medicoco  |  www.tlenija.pl/

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA