Zamknij
REKLAMA

Tramwaj na imprezę? Czemu nie! Orły Rozrywki!

09:11, 03.08.2020 | r.
Skomentuj

Wynajem tramwajów oraz autobusów na imprezy okolicznościowe stał się wspaniałą alternatywą np. dla wieczorów panieńskich, spędzanych w pubie. Szczecin, Poznań czy Warszawa to miasta, w których najczęściej korzysta się z tej formy rozrywki. Co jest interesującego w tramwajowej dyskotece?

Tramwaj lepszy od pubu?

Wieczory kawalerskie oraz panieńskie rządzą się swoimi prawami. Najważniejsza jest udana zabawa, a często również przemieszczanie się z baru do pubu, czy do dyskoteki. W tramwaju możemy za to urządzić sobie klimat rodem z najlepszej potańcówki i jeździć po całym mieście, dzieląc się swoim szczęściem. Dochodzi do tego dreszczyk ekscytacji, w postaci spożywania trunków alkoholowych w pojazdach, w których najczęściej takie występki są surowo karane mandatem.

Oferty dodatkowe imprezy w tramwaju

Zabawa w tramwaju to jednak nie tylko przejażdżka zabytkowym wagonikiem po ulicach Wrocławia czy Bydgoszczy. Bary zaaranżowane przez najlepszych barmanów, koktajle na powitanie, wejście po czerwonym dywanie czy personalizowany baner na tramwaju to tylko niektóre z ciekawostek, które czekają nas po przekroczeniu harmonijkowych drzwi. W pojeździe może być zamontowane dyskotekowe oświetlenie oraz profesjonalne nagłośnienie. Dodatkową atrakcją będą pokazy sztuki barmańskiej, gdy i quizy integracyjne, a nawet występy artystyczne. Z takiej imprezy raczej nikt nie wyjdzie znudzony.

Rozrywka na wielkie okazje

Urodziny, otrzymanie awansu czy wieczór kawalerski/panieński to idealne preteksty do świętowania. Czasem warto zaszaleć i dać się ponieść fantazji. Wybierajmy jednak takie miejsca, w których inni również bawili się dobrze. A kto nie lepiej nam doradzi niż internauci? Na ocenach tej grupy bazuje plebiscyt Orły Rozrywki. Na swoich stronach umieszcza tylko te miejscówki, z których klienci byli zadowoleni. Najlepsza trójka w mieście to mistrzowie zabawy, nie tylko w tramwaju. Po udanej imprezie, rano, może być potrzebna jednak medyczne wsparcie. Przychodnie w Toruniu czy Katowicach znajdziesz z odmianą plebiscytu, o nazwie Orły Medycyny. Wszak w takich wypadkach pomoże tylko sprawdzony lekarz.

Jak działają Orły?

Orły to rzetelne źródło informacji, której dokładności przeprowadzania pilnuje algorytm komputerowy. To on wyszukuje ocen przedsiębiorstw w dniu skanowania. Następnie, z głosów klientów wyciągana jest średnia, której wyniki rozpościerają się na skali od 0 do 10. Laureaci, wymienieni na podstronach miast musieli osiągnąć notę równą przynajmniej 8.0. Plebiscyt Orły organizowany jest w 58 kategoriach branżowych, by zainteresowani mogli odnaleźć najlepszych w swoim fachu, a właściciele firm wykonujących różne usługi mieli możliwość konfrontacji w ramach swojego środowiska.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

KpKp

0 0

A w Szczecinku mozna przejechac sie Radjowozem Policyjnym 😂 16:40, 03.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA