Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny? Te korzyści do was przemówią!

17:17, 21.05.2020 | r.
Skomentuj

Dieta - temat znany i wałkowany nie raz, prawda? Nic dziwnego, walka o smukłą sylwetkę dotyczy milionów ludzi na całym świecie. Narodowy Fundusz Zdrowia podał w 2019 roku informację, że w Polsce nadwagę ma trzech na pięciu dorosłych, a co czwarta osoba cierpi na otyłość. Z problemem otyłości borykają się również dzieci, a w kraju rocznie ponad 400 tysięcy osób zapada na cukrzycę. Co ciekawe, jak podaje CBOS, 76% Polaków deklaruje, że nie stosuje żadnej diety, 24% próbuje wykluczać pewne produkty z codziennego jadłospisu, a 8% rezygnuje z diety w trakcie jej trwania.

Dlaczego? Podstawowym problemem jest czas, jaki trzeba poświęcić na zakupy, przygotowywanie posiłków i regularne pory jedzenia. Nie oznacza to jednak, że z tymi przeciwnościami nie można sobie poradzić - świetną i sprawdzoną opcją będzie catering dietetyczny.

Dlaczego warto go stosować i na czym polega?

Catering dietetyczny – jak to się je?

Każdy z nas powinien stosować dietę - nie chodzi tu wyłącznie o walkę z nadwagą, ale również jedzenie codziennie pełnowartościowych, smacznych i zdrowych posiłków. Równie istotne jest regularne jedzenie, w odstępach ok. 3 godzin, dzięki czemu organizm jest w stanie strawić każdą porcję, bez napadów głodu lub poczucia przejedzenia. Catering dietetyczny staje się odpowiedzią na te potrzeby - każdego dnia, przez pięć dni w tygodniu, dostaniecie do domu pięć pysznych posiłków, przygotowanych z myślą o waszych potrzebach.

Dieta pudełkowa składa się z potraw o ściśle określonej kaloryczności, na przykład 1200, 1500 lub 2000 kcal. Możecie dobrać odpowiedni wariant, a więc dietę tygodniową lub miesięczną, zakładając z góry, jakie efekty chcecie uzyskać. Catering zamawiacie w kilku prostych krokach, wybierając najlepszą opcję na stronie www.panipanislim.pl.

Zalety cateringu dietetycznego

Oszczędność czasu

Pięć posiłków dziennie, każdy inny, złożony z wysokiej jakości produktów - to zajmuje ogrom czasu! Już same zakupy są czasochłonne. Catering dietetyczny pozwala skupić się wyłącznie na tym, aby jadać posiłki o określonych porach. Nie musicie robić zakupów ani gotować!

Oszczędność pieniędzy

Samodzielne gotowanie bardzo zróżnicowanych potraw oznacza konieczność kupienia sporej ilości produktów, często kosztownych. Dieta pudełkowa pozwala więc oszczędzać fundusze i jednocześnie nie marnować jedzenia, bo żadne resztki nie będą zalegały w lodówce.

Różnorodna dieta

Czy wiedzieliście, że urozmaicona dieta sprzyja odchudzaniu? A to dlatego, że rzucamy organizmowi większe wyzwanie i przy okazji, przyjmujemy różne witaminy i minerały. Wiadomo, że nie sposób gotować pięć razy dziennie coś innego (przez pięć dni w tygodniu), tymczasem catering dietetyczny daje taką możliwość. Codziennie będziecie kosztować coś nowego i, co bardzo ważne, w waszej diecie znajdą się nie tylko potrawy wytrawne, ale również coś na słodko.

Posiłki przygotowane pod wasze potrzeby

Catering dietetyczny Pan i Pani Slim został opracowany z myślą o osobach, które jedzą mięso oraz tych, które wykluczyły z diety mięso zwierzęce, pozwalając sobie na ryby lub owoce morza. Każdy posiłek jest smaczny i bardzo zdrowy.

Dostawa pod drzwi

Niezwykle wygodna opcja dla każdego, kto nie ma czasu na gotowanie. Każdego dnia pod drzwiami znajdziecie pełen pakiety posiłków, szczelnie zapakowanych w plastikowe pudełka (lub butelki, w przypadku zdrowych koktajli i soków). Możecie zabrać je ze sobą do pracy, na uczelnię, wycieczkę, czy gdziekolwiek chcecie.

Jeżeli wolicie dostawać pudełka od razu do pracy - nie ma żadnego problemu, to wy wybieracie adres, pod który kierowca dostarczy prowiant.

Bardzo łatwe przestrzeganie diety

Ta korzyść powinna przemówić do wszystkich osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy. Zapewne zdajecie sobie sprawę, jak trudno samodzielnie obliczyć kaloryczność danego posiłku, a jeszcze ciężej przewidzieć, ile kalorii przyswoicie w całym dniu. A przecież to od tego zależy, czy będziecie sukcesywnie chudnąć! Dieta pudełkowa pozwala mieć nad tym pełną kontrolę. Wiecie dokładnie, ile kalorii spożywacie na dzień i możecie ułożyć pod to wasz plan treningowy. Efekty gwarantowane!

Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, zabieganych, które chcą się smacznie i zdrowo odżywiać. To także propozycja dla tych, którzy nie wiedzą, jak samodzielnie zbilansować swoją codzienną dietę. Utrata wagi to wartość dodana, bo najważniejsza jest inwestycja w pełnowartościowe i apetyczne posiłki.

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA