Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto skorzystać z usług Ekspertów Open House Szczecinek?

12:07, 20.05.2020 | MATERIAŁ PARTNERA

Każdy kto chce nabyć własne mieszkanie lub dom często nie wie jak się do tego zabrać. Tu z pomocą przychodzimy My – Jagoda, Ania , Karolina i Paweł. Kompleksowo zajmujemy się pomocą Państwu w bankowych zawiłościach i BEZPŁATNYM porównaniu ofert. Jako Jedyni na  rynku mamy wszystkie Banki , które dostępne są na polskim rynku finansowym łącznie z grupa Banków Spółdzielczych i  tych, których nie ma w Szczecinku.

Statystycznemu "Nowakowi" ciężko połapać się w tym wszystkim - Towarzyszymy Naszym klientom przez cały proces  kredytowy, doskonale znamy oferty bankowe i jesteśmy w stanie przedstawić Państwu wszystkie oferty dostosowane do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych od ręki. Eksperci finansowi oferują Państwu  również wsparcie podczas całej procedury starania się o kredyt.

Zapraszamy do naszego biura w Szczecinku, ul. Wł. Bartoszewskiego 4

Badamy zdolność kredytową przed złożeniem wniosku do banku, pomagamy zgromadzić wymagane dokumenty, negocjować warunki pożyczki z bankiem, a także oferujemy swoje wsparcie już po uruchomieniu środków finansowych. 

Działamy bezpłatnie - nie ponosisz żadnych kosztów!

Myślisz, że nic nie ma za darmo? Teoretycznie słusznie, jednak ekspert, który pomaga Ci uzyskać kredyt  nie pobiera od Państwa wynagrodzenia jedynie otrzymuje wynagrodzenie od Banku

Wielu z Państwa zależy na tym aby szybko dostać kredyt Hipoteczny. Eksperci Finansowi pomogą- ogromną zaletą  korzystania z usług Naszej firmy jest oszczędność czasu.

Eksperci finansowi to profesjonaliści, którzy pomogą ci uzyskać kredyt na najkorzystniejszych możliwych warunkach. Nie jesteś biegły w zagadnieniach finansowych? Nie masz czasu na porównywanie ofert banków? Koniecznie skorzystaj z usług Ekspertów finansowych OPEN HOUSE, Wł. Bartoszewskiego 4 , Szczecinek

Odwiedź nas na FB Open House Szczecinek, lub zadzwoń:

Jagoda 796 662 141  |  Ania 695 930 085  |  Karolina 788 480 478

(REKLAMA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA