Zamknij
REKLAMA

Pożyczka dla zadłużonych

20:09, 18.03.2020 | a.
Skomentuj

Życie lubi zaskakiwać i czasami człowiek zostaje pozostawiony bez środków do życia. Zdarza się, że dochodzi do sytuacji, kiedy zaciągamy kredyt lub pożyczkę i nie jesteśmy w stanie jej spłacić. Przyczyny braku spłaty mogą być bardzo różne, począwszy od lekkomyślności i wydawania pieniędzy lekką ręką, na chorobie lub utracie pracy kończąc. Zdarza się, że na konto zajmuje komornik i przejmuje naszą wypłatę lub inne świadczenia. Co w takiej sytuacji? Jak się ratować i skąd wziąć pieniądze na spłatę zadłużania i podstawowe potrzeby? Czasami jednym wyjściem z takiej sytuacji jest pożyczka dla zadłużonych.

Co to jest pożyczka dla zadłużonych?

Pożyczka dla zadłużonych bywa ratunkiem dla tych, którzy nie mają szans na otrzymanie kredytu z banku, nie mają też nikogo, kto jest w stanie pożyczyć potrzebną sumę. Dzięki niej można uregulować najbardziej ciążące zobowiązania. Oferta dla zadłużonych nie jest dostępna w bankach, udzielają ją instytucje finansowe, działające stacjonarnie lub online. Banki, aby udzielić kredytu lub pożyczki potrzebują szeregu dokumentów, formalności i zaświadczeń. Niezbędnym dokumentem jest zaświadczenie o dochodach, zdolność kredytowa oraz pozytywna historia w BIKU oraz KRD. Niestety, w przypadku zadłużenia nie ma szans, aby bank spojrzał przychylnie na wniosek, jest automatycznie odrzucany. Firmy pożyczkowe są dużo bardziej elastyczne, często nie wymagają żadnych zaświadczeń, nie sprawdzają historii kredytowej.

Kto może skorzystać z pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczki dla osób zadłużonych są skierowane dla wszystkich, którzy posiadają inne zadłużenia, mają negatywną historię w BIKu oraz dla tych, których konto zajął komornik. Mogą z nich skorzystać osoby, które nie mają szans na pożyczkę z banku, ponieważ nie spełniają potrzebnych wymogów. Firmom pożyczkowym zależy na pozyskaniu dużej grupy klientów, dlatego formalności są ograniczone do minimum, a pożyczki dla zadłużonych są często udzielane tego samego dnia. Aby otrzymać pożyczkę trzeba mieć ukończone 18 lat, potrzebny jest dowód osobisty, aktywny numer telefonu oraz konto w banku. W niektórych przypadkach firma prosi również o zaświadczenie o dochodach.

Jakie pożyczki dla zadłużonych oferują instytucje finansowe?

Osoby zadłużone nie mają dużego wyboru. Jeżeli potrzebują pieniędzy, mogą jedynie skorzystać z oferty firmy pożyczkowej np. serwis Monebay.pl. Na rynku finansowym są firmy, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek osobom, które mają długi. Firmy oferują pożyczki nawet do 100-200 tys. złotych. Większość pożyczek dla zadłużonych można załatwić przez internet, często bez wychodzenia z domu. Pozwala to zawrzeć pożyczkę z każdego miejsca z kraju, nie trzeba szukać stacjonarnego biura firmy. Wszystkie formalności załatwiane są online, dokumenty przesyłane są na e-maila, można też kontaktować się z firmą telefonicznie. Aby otrzymać pożyczkę dla zadłużonych wystarczy złożyć wniosek online i czekać na kontakt ze strony firmy pożyczkowej. W większości przypadków pieniądze można otrzymać w dniu złożenia wniosku. Mogą być przelane na konto lub dowiezione do klienta przez przedstawiciela firmy. Otrzymanie pieniędzy do ręki jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają konto zajęte przez komornika. Dzięki takiej opcji pieniądze mogą w całości trafić do rąk pożyczkobiorcy. Pożyczki dla zadłużonych spłacane są w miesięcznych ratach, maksymalny okres spłaty wynosi najczęściej 36 miesięcy. Instytucje pożyczkowe proponują również inne formy pożyczki dla zadłużonych, m.in.:

  • Pożyczki pod zastaw nieruchomości – jest to dość ryzykowne rozwiązanie, ponieważ w przypadku braku spłaty, firma może przejąć lokal.
  • Pożyczki pod zastaw samochodu lub innych cennych przedmiotów.
  • Pożyczki dla zadłużonych z gwarantem – w takim przypadku w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie wywiązuje się z obowiązku spłaty, zobowiązania przechodzą na gwaranta.

Czy warto zaciągnięć pożyczkę dla zadłużonych?

Zaciągnięcie pożyczki dla zadłużonych wymaga przemyślenia, ale czasami jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Są sytuacje, kiedy pożyczenie pieniędzy jest konieczne, a nikt innych nie jest w stanie nam pomóc. Pożyczki dla zadłużonych są kołem ratunkowym w kryzysowej sytuacji. Decydując się na nie, warto pamiętać, że są z reguły wysoko oprocentowane i należy jest spłacić w określonym w umowie czasie. Brak spłaty w wyznaczonym terminie może wiązać się z odsetkami. Produkt ten ma również szereg zalet, m.in.:

  • Minimum formalności.
  • Błyskawiczny czas aplikacji online.
  • Długi okres spłaty pożyczki dla zadłużonych
  • Ogólnie dostępna, mogą z niej korzystać bezrobotni, emeryci i renciści.
  • Pożyczkę można uzyskać bez wychodzenia z domu.
  • Niektóre firmy oferują promocje, pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania.
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek..

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! 23:47, 19.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarcinMarcin

0 0

Witam. Zainteresowany kredytem. Proszę o kontrakt 08:36, 20.03.2020


REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone