Zamknij
REKLAMA

Jak wypoczywać by nie zrujnować domowego budżetu!

17:36, 15.01.2020 | MATERIAŁ PARTNERA
Skomentuj

Podróżowanie pozwala nie tylko odkryć ciekawe miejsca, ale też daje nam możliwość rozwoju. Jednak wiele osób rezygnuje z wyjazdów z obawy przed tym, że ich na nie stać. Jednak warto zmienić sposób myślenia, a uda nam się lepiej poznać świat. W obecnych czasach wiele firm oferuje nam mnóstwo możliwości, które ułatwią tanie podróżowanie. Internet sprawił, że oferty można znaleźć bardzo łatwo, więc firmy starają się nas do siebie przekonać. Dlatego przygotowują wiele specjalnych ofert, które pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze na wyjazdach w świetnych warunkach. Sprawdź więc, jak taniej podróżować!

Oferty pobytowe obniżą koszty całego wypadu

Bardzo dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na luksusowych wyjazdach jest skorzystanie z ofert pobytowych. To specjalnie przygotowane przez hotel pakiety, które obejmują więcej opcji w tańszej cenie. Często też w ofertach zawarte są dodatkowe atrakcje. To sprawia, że na wyjeździe dostaniemy więcej luksusu, a zapłacimy niższą kwotę. Dlatego warto się na nie zdecydować, a pobyt stanie się jeszcze atrakcyjniejsza. Doskonały przykładem obiektu, który oferuje pakiety pobytowe jest Dolina Charlotty. Ten niesamowity nadmorski kompleks przyciąga wielu turystów i osób spragnionych wypoczynku. Ogromną popularnością cieszą się poniższe oferty:

  • Ferie zimowe nad morzem to doskonała opcja dla całej rodziny. W skład oferty, poza noclegiem i wyżywieniem, wchodzą ciekawe zabawy dla dzieci z animatorami, możliwość korzystania z sal zabaw, bilety wstępu do zoo oraz fokarium, a także nieograniczony dostęp do Centrum Wellness. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i rodzice skorzystają z dodatkowych atrakcji bez żadnych dodatkowych opłat.
  • Wielkanoc 2020 to świetny sposób na prawdziwy odpoczynek w trakcie świąt. W ofercie znajdziemy świąteczne posiłki, a także możliwość przedłużenia pobytu ostatniego dnia. W dodatku rodzice mają możliwość wypoczynku w strefie Wellness. Natomiast na dzieci czeka wiele świątecznych zabaw. Te wszystkie atrakcje wliczone są w cenę pobytu.
  • Przyjaciółki w Spa Bali Hai to idealna oferta na babski wypad. W ofercie znajdują się standardowe opcje takie, jak nocleg i wyżywienie, ale to nie wszystko! W cenę wliczony jest również bezpłatny wstęp do strefy Wellness, darmowy masaż całego ciała i zabieg Rasoul, a także 10% zniżki na pozostałe zabiegi.

Jeszcze więcej pakietów możecie znaleźć na https://www.dolinacharlotty.pl/oferty-pobytowe. Warto też pamiętać, że Dolina Charlotty to niejedyny luksusowy obiekt, który oferuje atrakcyjne pakiety pobytowe. Wystarczy tylko dobrze przejrzeć stronę wybranego hotelu, a na pewno znajdziemy interesujące promocje.

Specjalne programy lojalnościowe

Obecnie istnieje wiele wyszukiwarek noclegów, które oferują wyjątkowo atrakcyjne ceny. Dlatego warto z nich korzystać, a można zaoszczędzić wiele pieniędzy. Dobrze szukać noclegów z pomocą porównywarek cenowych! Dzięki temu dowiemy się, która strona w danym momencie oferuje najbardziej atrakcyjne ceny. Nie zapominajmy też o rejestracji na nich! Dzięki temu staniemy się uczestnikiem programu lojalnościowego, a to daje nam jeszcze większe możliwości. Na zarejestrowanych użytkowników często czekają wyższe promocje. W dodatku niektóre obiekty dają nam możliwość w ramach danej oferty podwyższenia standardu bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki temu zyskujemy możliwość podróżowania w lepszych warunkach bez zmiany ceny. Często też każdy kolejny wyjazd zbliża nas do jeszcze większych promocji.

Akcje promocyjne

Możliwości zaoszczędzenia na pobycie w komfortowych warunkach jest jeszcze więcej. Wiele obiektów organizuje różne nietypowe akcje, które mają na celu przyciągnąć klientów. Warto sprawdzać strony typu Groupon, na których często można znaleźć oferty noclegów w luksusowych obiektach w niższych cenach. Dodatkowo można zaglądać na strony i profile w mediach społecznościowych wybranych hoteli. Często organizują one różne konkursy i akcje promocyjne, w których można wygrać darmowy nocleg. Zdarza się, że wybrane obiekty udostępniają ankiety, a za ich wypełnienie można otrzymać wysoką zniżkę na nocleg. To zadanie może zająć nieco więcej czasu, ale naprawdę warto go poświęcić. Nie zapominaj też o aplikacjach mobilnych, gdzie czasem się pojawiają dodatkowe zniżki. Te wszystkie akcje promocyjne bardzo często pomagają zaoszczędzić wiele pieniędzy. Dzięki temu można podróżować tanio, a nie rezygnować z wyższego standardu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone