Zamknij
REKLAMA

Maroko, Gran Canaria czy Kuba? Oto 3 propozycje na gorące wakacje w środku zimy!

10:53, 07.12.2019 | a.d
Skomentuj

Zimowy spadek temperatury, krótkie dni i szaruga za oknem mogą być powodem gorszego samopoczucia, dlatego właśnie w tym czasie warto zdecydować się na gorące wakacje w jednym z pięknych, egzotycznych miejsc. Zima to dobry okres aby odwiedzić Maroko, Kubę lub wyspę Gran Canaria! 

  1. Gran Canaria równie piękna zimą, co latem
  2. Orientalne Maroko
  3. Zimowe wakacje na Kubie

 Wycieczki do gorących destynacji to coraz chętniej wybierana alternatywa dla wyjazdów turystyczno-sportowych w góry. Zimowe wakacje mogą być równie luksusowe jak te w sezonie letnim, czego potwierdzeniem są promocyjne oferty biura https://dreamtours.pl.

Gran Canaria równie piękna zimą, co latem

Ciepło, ale nie gorąco - tego można się spodziewać, podróżując zimą na wyspę Gran Canaria. Temperatura bardzo rzadko jest niższa niż 20 stopni, co stanowi miłą alternatywę dla polskich temperatur, spadających często poniżej 0. Hiszpańska wyspa to tętniący życiem ośrodek turystyczny, który nie zamiera nawet zimą, choć liczba turystów jest znacznie mniejsza niż w sezonie wysokim. Gran Canaria oferuje  swoim gościom liczne zabytki i piękne, piaszczyste plaże, na których można spokojnie odpoczywać, rozkoszując się delikatną bryzą znad oceanu.

Gran Canaria to nie jedyna hiszpańska wyspa, którą warto odwiedzić zimą. Zimowe wycieczki do Hiszpanii to również wyjazdy na Majorkę lub Teneryfę, a także kontynentalną część tego państwa.

Orientalne Maroko

Wakacje w Maroku mogą być atrakcyjne o każdej porze roku. Od maja do października temperatury pozwalają na uprawianie sportów wodnych i plażowanie, natomiast w pozostałych miesiącach warto zdecydować się na wycieczki objazdowe. Maroko słynie z bogatej kultury, doskonałej kuchni i wielu pięknych, starych zabytków, które warto zobaczyć, dlatego na takie wakacje powinni zdecydować się ci turyści, którzy lubią poznawać nowe kultury i obyczaje. W zimie panuje tam idealna pogoda do zwiedzania!

Zimowe wakacje na Kubie

Janusz Gniatkowski śpiewał "Kuba wyspa jak wulkan gorąca". Artysta nie pomylił się - średnie temperatury na Kubie jedynie w zimowe noce spadają lekko poniżej 20 stopni, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Kuba ma wiele do zaoferowania, jednak wyjazd tam wymaga przygotowania, głównie mentalnego. To kraj wielu sprzeczności, w którym rynek turystyczny dopiero się rozwija, dlatego jest to propozycja dla osób, które nie boją się wyzwań. Zimowe wakacje na Kubie mogą być jednak niezapomnianą przygodą - wystarczy wybrać jedną z licznych, sprawdzonych ofert biura podróży.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA