Zamknij
REKLAMA

Nowa odsłona konferencje.pl - narzędzia dla organizatorów wydarzeń

09:03, 10.11.2019 | a.d
Skomentuj

Szukasz nowoczesnej sali konferencyjnej? A może interesuje cię wynajem restauracji na imprezę firmową? Jeśli tak, to skorzystaj z wyszukiwarki obiektów – konfrencje.pl

Konferencje.pl – jedno narzędzie, miliony możliwości

Konferencje.pl to rozbudowane, szybkie i proste w użyciu narzędzie umożliwiające wyszukiwanie równego rodzaju obiektów – począwszy od hoteli, poprzez sale konferencyjne czy centra kongresowe, a na restauracjach skończywszy. Narzędzie świetnie sprawdzi się w pracy profesjonalnych organizatorów eventów. Z jego pomocą – w ciągu zaledwie kilku minut – znajdziemy różnego rodzaju obiekty bez konieczności przeprowadzania szczegółowego i mozolnego researchu. To duża oszczędność czasu, tak potrzebnego w zawodzie event managera. Niemniej jednak warto zauważyć, iż z narzędzia konferencje.pl z powodzeniem mogą korzystać zarówno wspomniani organizatorzy różnego typu wydarzeń, jak i przedstawiciele instytucji czy firm zainteresowani wynajmem danej powierzchni.

Obiekt dopasowany do twoich potrzeb

Jedną z największych zalet portalu jest fakt, iż umożliwia on znalezienie obiektu wręcz idealnie dopasowanego do potrzeb organizowanej imprezy. To zasługa niezwykle dokładnych i szczegółowych filtrów. Jak to wygląda w praktyce? W pierwszej kolejności należy uzupełnić informacje w ramce wyszukiwarki, a zatem wpisać datę wydarzenia oraz określić typ interesującego nas miejsca (do wyboru „konferencja”, „gastronomia” oraz „nocleg”) i ilość osób, jaka będzie brała udział we wspomnianym evencie. Poniżej ramki znajduje się osiem okienek. Pierwsze z nich służy określeniu lokalizacji. Kolejne siedem umożliwia natomiast dopasowanie obiektu do naszych potrzeb. Przykładowo klikając na ramkę „sale konferencyjne” możemy określić liczbę miejsc w największej sali, ustawienie, powierzchnię w m2, wysokość sali, liczbę wszystkich sal, piętro, jak również różnego typu udogodnienia (do wyboru np. klimatyzacja, zaciemnienie regulowane, wentylacja mechaniczna, regulowane oświetlenie, scena/podest etc.) czy też wyposażenie (np. ekran wbudowany, TV/monitor LCD, mikser audio, projektor etc.) Naturalnie każde ze wspomnianych siedmiu okienek posiada inne parametry.

Portal konferencje.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe zorganizowanie nawet najbardziej złożonego wydarzenia. Co istotne to fakt, iż korzystanie z opisywanej strony jest niezwykle proste i w praktyce każdy użytkownik – bez względu na doświadczenie w organizowaniu eventów – może znaleźć obiekt dopasowany do indywidualnych potrzeb danego wydarzenia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA