Zamknij
REKLAMA

Transporter dla psa: kiedy warto go mieć?

09:31, 29.06.2022 | .
Skomentuj

Opieka nad zwierzęciem wymaga wielu czynności; zapewnienie pożywienia, leczenia, rekreacji, a także prawidłowej socjalizacji, to jedne z podstawowych obowiązków jakie mają właściciele wobec czworonożnych towarzyszy. Jednak obok niezbędnego asortymentu, takiego jak miski, smycze czy obroże, warto zaopatrzyć się w coś jeszcze – zwłaszcza, jeśli jesteście właścicielami zwierzęcia małych lub średnich rozmiarów – mianowicie chodzi o transportery. Dlaczego? Dowiedz się, a z pewnością ułatwi Ci to wspólną egzystencję z ulubionym zwierzęciem.

Komfort właściciela i psa

Choroby i długie wyjazdy są stresujące i wycieńczające dla każdego zwierzęcia. Również ich właściciele cierpią w takich sytuacjach, widząc krzywdę i dyskomfort czworonożnego przyjaciela. Transporter dla psa umożliwi nie tylko komfortowe umieszczenie pupila w bezpiecznym miejscu, ale także przeniesienie go we właściwe miejsce. Z łatwością wniesiecie zwierzę do samochodu czy komunikacji publicznej; i jednocześnie nie musicie obawiać się, że pies ucieknie bądź zacznie zachowywać się niewłaściwie. W ten sposób zarówno zwierzę, jak i ludzie dookoła, będą w pełni bezpieczni. Transportery warte polecenia znajdują się m.in. na stronie https://sklep-psiakosc.pl/transportery-do-samochodu-dla-psow.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na polskim rynku sprzedażowym dostępnych jest wiele ofert, w których możemy zapoznać się z propozycjami kupna transporterów. Aby nie zgubić się w gąszczu propozycji, warto sięgnąć po sprawdzone marki, dostępne online. Transporter dla psa w ofercie sklepu Psia Kość spełnia wszelkie wymagania; jest trwały, stworzony w surowców najwyższej jakości, zapewnia komfort i bezpieczeństwo zwierzęciu, znajdującego się w środku.

Dodatkowo liczne modele transporterów sprawiają, że każdy – nawet najbardziej wymagający klient – znajdzie coś adekwatne rozwiązanie dla swojego podopiecznego.

Rodzaje transporterów

Najpopularniejsze rodzaje transporterów można podzielić na kilka typów, należą do nich: 

  • torby transportowe; wykonane z bardzo trwałej tkaniny poliestrowej. Są bardzo estetycznie wykonane. Zapewniają wygodę zarówno zwierzęciu, jak i osobie noszącej je. Świetnie się sprawdzą, jeśli zależy nam na pokonaniu krótkiego dystansu.
  • samochodowe; przypominające podręczne walizki, takie jak te sprawdzą się w każdych warunkach. Doskonałe do długich podróży, są wielofunkcyjne – to wózek, torba i plecak w jednym. Pozwala to dostosowanie strategii przemieszczenia zwierzęcia do potrzeb oraz możliwości właściciela.
  • kontenery; najpowszechniejsze rodzaje pojemników, wytwarzane z plastiku bądź tworzyw sztucznych innego rodzaju
  • kosze; ekologiczne, najczęściej wiklinowe.
  • Wybierając poszczególne rodzaje kontenerów powinieneś kierować się przede wielkością swojego zwierzęcia. Warto byłoby zmierzyć je w kilku miejscach:
  • ustalić wysokość w kłębie
  • długość psa od końcówki nosa do końca ogona

Kluczowe jest również ustalenie wagi pupila; każdy transporter posiada ograniczenia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%