Zamknij

Lotnisko w Wilczych Laskach zamienia się w wysypisko

21:09, 09.05.2024 Aktualizacja: 21:16, 09.05.2024
Skomentuj fot. Czytelnik / ⚠️ Jesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na kontakt@iszczecinek.pl fot. Czytelnik / ⚠️ Jesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na [email protected]

Nieczynne lotnisko w Wilczych Laskach to jedno z miejsc w naszym regionie, które upodobali sobie pasjonaci motoryzacji. To tu od wielu lat w okresie letnim odbywają się cykliczne imprezy motoryzacyjne, przyciągające tłumy zapalonych kierowców i ich kibiców.

Niestety to także od jakiegoś czasu również ulubione miejsce „motoryzacyjnych bałaganiarzy”, którzy regularnie podrzucają tu zużyte opony. Ich stos z miesiąca na miesiąc stale rośnie, zamieniając teren wokół lotniska w wysypisko. Swoją „śmieciową cegiełkę” dokładają również ci wyrzucający tam zwykłe odpady.

- Niestety, problem porzuconych opon na terenie lotniska w Wilczych Laskach nie jest nowy – mówi Kazimierz Harasym, wicewójt gminy Szczecinek.

- To miejsce, które bezprawnie wykorzystywane jest do składowania różnorodnych odpadów. Ponieważ jest to problem nie tylko estetyczny, ale również taki, który stwarza zagrożenie dla naszego środowiska, nie zamierzamy go bagatelizować.

- Tak jak w latach poprzednich, teren ten zostanie uprzątnięty. Przy okazji apelujemy do naszych mieszkańców oraz do wszystkich innych osób o pomoc. Jeśli są państwo świadkami nielegalnego zaśmiecania terenu lotniska w Wilczych Laskach, prosimy o zgłaszanie tych zdarzeń organom odpowiedzialnym za egzekwowanie prawa.

Ten artykuł powstał dzięki informacjom od Czytelnika. 

Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Dzieje się coś na Twoich oczach? Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia, masz zdjęcie lub film? Może chcesz kogoś za coś pochwalić albo podzielić się swoją opinią? Daj nam znać na ALERT24, [email protected] lub na facebooku.

(mg)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(12)

ObywatelObywatel

17 9

OTO CAŁA KWINTESENCJA ZARZĄDZANIA GMINĄ PRZEZ JASIONASA. WEŹ TY SIĘ CHŁOPIE SCHOWAJ W DOMU I NIE UDAWAJ KOGOŚ KIM NIGDY NIE BĘDZIESZ CZYT. WOJTEM…

21:37, 09.05.2024
Odpowiedzi:4
Odpowiedz

do obywatelado obywatela

7 7

ty siurku.... kandyduj na wójta i zrób porządek.....

23:06, 09.05.2024

GośćGość

8 0

Powinien dopilnować kto tam zaśmieca bo ma za zastępcę emeryta milicjanta, który na tym powinien się znać.

07:45, 10.05.2024

Kasjer kaczoraKasjer kaczora

1 1

Winny nie Jasionas, tylko cała banda pisekciarzy, co dorwała się do koryta i pod - *%#)!& gminne pieniądze.

21:01, 10.05.2024

Od obywatela do obywOd obywatela do obyw

1 1

A ty ile lodów musiałeś zrobić Rysiowi żeby dostać fuchę w gminie.Widac wygodnie ci.

17:43, 11.05.2024

Gość Gość

11 4

Przykre , ale tylko do tego już nadają się te tereny .
Kiedyś coś tam się działo .
Miał być CPK i cisza .

21:50, 09.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bacabaca

20 4

Wójt, vicewójt, rada... Ilu was jeszcze musi tam być na publicznych etatach, aby rozwiązać tak banalny problem?

22:07, 09.05.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

do bacado baca

5 9

ciebie brakuje

23:07, 09.05.2024

HelaHela

12 6

Lotnisko w Wilczych Laskach dzierżawi Aeroklub Koszalinski. Pan Wójt na zebraniu powiedział, że o porządek na lotnisku odpowiada właśnie ten klub. W dodatku nie płacą podatków, a nawet dostają dofinansowania. Zarabiają na prowadzeniu kursów, z których nie wiadomo czy odprowadzają podatek. Mieszkańcy nic z tego nie mają, nawet naprawionej drogi, która jest w opłakanym stanie.

22:12, 09.05.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Hela 1. Hela 1.

5 5

Same roszczenia i oszczerstwa , A niby za co miałby Aeroklub płacić mieszkańcom ?
Aeroklub organizuje piknik dla ludzi ., zajęcia dla uczniów szkół gminy Szczecinek .
Naprawiają i sprzątają w miarę możliwości pas startowy . Ale przeszkadza to mieszkańcom , mogli wpuścić spalarnię opon na lotnisko .

23:48, 09.05.2024

Pisac PRAWDĘ !!Pisac PRAWDĘ !!

13 0

Nieczynne lotnisko w Wilczych Laskach <<kłamstwo !
lotnisko w Wilczych Laskach JEST WPISANE DO URZĘDOWEJ LISTY LOTNISK I LĄDOWISK w Polsce prowadzonej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

23:03, 09.05.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

 AQQ. AQQ.

1 0

Ciekawe czy pismaki napiszą sprostowanie. Raczej wątpię…

12:17, 10.05.2024

Hela 1. Hela 1.

7 4

Same roszczenia i oszczerstwa , A niby za co miałby Aeroklub płacić mieszkańcom ?
Aeroklu b organizuje piknik dla ludzi ., zajęcia dla uczniów szkół gminy Szczecinek .
Naprawiają i sprzątają w miarę możliwości pas startowy . Ale przeszkadza to mieszkańcom , mogli wpuścić spalarnię opon na lotnisko .

23:50, 09.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrolekTrolek

6 3

A co kogo obchodzą opony i śmieci na prywatnym terenie? Ano powinno obchodzić. Ciekawy jestem czy jest zezwolenie na gromadzenie odpadów? Jeżeli nie ma, to właściciel terenu ma nawet spory problem. Kara wynosi nie mniej niż 1000 zł i nie może przekroczyć 1 000 000 zł.

07:32, 10.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zakazać i zamknąćzakazać i zamknąć

6 1

ten oponiarski syf przywożą uczestnicy "pasjonaci motoryzacji"

08:41, 10.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

legalny ćpuneklegalny ćpunek

2 0

to pewnie te całe dobrerzeczy oponiarze gruziarze cyganie !!

12:06, 10.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XX

1 1

W końcu polaczkowie potrafią,syfią ,aż miło,dumny naród z tradycjami 🤣

16:06, 10.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

1 1

Zamknąć

16:20, 10.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

2 0

Niedługo ktoś to podpali i nie bedzie problemu?

16:26, 11.05.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%