Zamknij
REKLAMA

Narzekasz na niewygodne krzesło? Oni mają lekarstwo.

15.37, 15.03.2021 T.N
Skomentuj fot. Pixabay
REKLAMA

Uczniowie z Pomorza Zachodniego mają pomysł jak stworzyć wygodny mebel do siedzenia. Znamy wyniki konkursu "Siodełko 2021".

Inicjatywa szczecineckiej filii Politechniki Koszalińskiej miała na celu znalezienia autorów projektu designerskiego krzesła. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć oryginalne, innowacyjne siedzisko, którego geometria będzie znacząco odbiegać od tych powszechnie występujących w codziennym użytku.

Do zmagań zgłosiło się kilkadziesiąt osób, w finale znalazło się 12 osób. Pierwszą nagrodę zdobył Eryk Mitkowski z Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego w Koszalinie, którego nagrodzono za "oryginalny pomysł, nieszablonowe rozwiązania, pełna dokumentacja projektowa".

Wyróżniono także pracę Filipa Wasiaka z Zespołu Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego w Koszalinie. Jak informują organizatorzy, "pracę wyróżnia lekkość optyczna projektu oraz wprowadzenie myśli ergonomicznej projektu".

Organizatorzy zapowiadają, że zwycięskie projekty zostaną zrealizowane i będzie można zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości.
 

(T.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MieszkaniecMieszkaniec

3 0

Wiocha coś takiego trzymać w domu 16:33, 15.03.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

StaszekStaszek

0 1

W tym twoim domu na wsi? :D 07:09, 16.03.2021


REKLAMA
0%