Zamknij

Asystentka stomatologiczna

Miejsce pracy: Bolesława Limanowskiego 10, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: asystowanie lakarzowi dentyście
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Wymagania konieczne
  • pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: asystentka stomatologiczna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CLINICA DENTAL - BLUE REMIGIUSZ ROZENTRYD
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Bolesława Limanowskiego 10, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachod
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Przewóż surowca drzewnego. Krótkie trasy krajowe- do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu.
    StPr/24/0577
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych. Bieżące usuwanie awarii i usterek. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów.
    StPr/24/0578

    Praca w magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn (samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe). Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Prowadzenie ścisłej ewidencji w systemie. Kontrolowanie i utrzymywanie stałych stanów magazynowych poszczególnych części. Dbanie o porządek na powierzonym terenie.
    StPr/24/0579

    Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej i na terenie bocznicy kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
    StPr/24/0580

    Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
    StPr/24/0581

    Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych. Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach. Naprawy wagonów i pociągów. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
    StPr/24/0582

    Czynności polegają na montażu drobnych elementów oraz wzrokowej kontroli jakości wyprodukowanych detali, praca jest siedząca, ważna jest dokładność i skrupulatność. Praca w godzinach (6-14, 14-22, 22-6).
    StPr/24/0567
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Spawanie metodami MIG- MAG konstrukci i budowanych urządzeń i maszyn.
    StPr/24/0568
    wynagrodzenie od od 5 400 do 6 800 PLN

    Obsługa obrabiarek typu tokarka, frezarka CN. Praca w metalu.
    StPr/24/0569

    skladanie włączników, gniazd, korpusów, saterowanie podzespołów
    StPr/24/0570
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN