Zamknij

Opiekun

Miejsce pracy: DR GENOWEFY MATUSEWICZ 22, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi (do 6 osób), w tym dziecko z autyzmem. Praca od 08.00 do 13.00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pracodawca: CENTRUM TERAPEUTYCZNO- DIAGNOSTYCZNE "ATMEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: DR GENOWEFY MATUSEWICZ 22, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodn
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Adamczyk
    Numer telefonu: 692-100-624
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego klienta. Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych. Zdobywanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. Oczekujemy: - Rzetelności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę. Szukamy osoby odpowiedzialnej, która podchodzi do swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem i dba o jakość swojej pracy. - Podstawowej wiedzy z zakresu informatyki i technologii. Oczekujemy, że aplikując do nas posiadasz podstawową wiedzę na temat systemów operacyjnych, sieci komputerowych, sprzętu komputerowego i oprogramowania. - Umiejętności komunikacji i pracy w zespole. W tej roli ważne są umiejętności interpersonalne, takie jak jasne komunikowanie się, słuchanie i współpraca z innymi, bardziej doświadczonymi członkami zespołu. - Chęci do nauki i rozwoju. Branża IT dynamicznie się zmienia, dlatego szukamy osoby otwartej na nowe technologie i gotowej do ciągłego uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności. Co najważniejsze - Nie wymagamy dużego doświadczenia! Jeśli jesteś osobą ambitną, która chce się rozwijać w branży IT, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapewniamy kompleksowe szkolenia wdrożeniowe, które przygotują Cię do pracy na tym stanowisku. Będziesz miał/a możliwość uczenia się od doświadczonych specjalistów i zdobywania praktycznych umiejętności. Co oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Dołączysz do zespołu, który od lat cieszy się zaufaniem klientów i stabilną pozycją na rynku. Oferujemy umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia. - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia. - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Stawiamy na rozwój naszych pracowników i oferujemy jasną ścieżkę kariery. - Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole. Dbamy o dobrą atmosferę pracy i tworzymy zespół, który wspiera się nawzajem. - Organizujemy również integracje i wydarzenia firmowe, które pozwalają nam lepiej się poznać i zbudować silne relacje.
    StPr/24/0623
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    wg stanowiska
    StPr/24/0594

    nabór do 05.07.2024 szczegóły po linkiem: https://bip.szczecinek.pl/oferta-pracy/4850/dyrektor-osrodka-sportu-i-rekreacji Zgodnie ze Statutem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku, stanowiącym załącznik do uchwały Nr XLII/399/06 Rady Miasta Szczecinek z dnia 28 sierpnia 2006 r. w sprawie likwidacji Zakładu Budżetowego Ośrodek Sportu i Rekreacji i utworzenia jednostki budżetowej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku,z późn. zm., dostępnym na stronie: https://bip.osir.szczecinek.pl/bip/organizacja-dzialania/statut-osir.
    StPr/24/0618

    nabór do 05.07.2024 szczegóły na stronie BIP Urzędu Miasta w Szczecinku: https://bip.szczecinek.pl/oferta-pracy/4847/rzecznik-prasowy Zakres wykonywanych głównych zadań na stanowisku: 1. Dbanie o prawidłową politykę wizualną i informacyjną Burmistrza, w tym: obsługa medialna władz Miasta i Urzędu, przegląd prasy, współdziałanie z komórkami organizacyjnymi Urzędu i jednostkami organizacyjnymi Miasta w zakresie przygotowywania odpowiedzi i informacji do mediów, nadzór nad polityką informacyjną miejskich jednostek organizacyjnych, organizowanie i prowadzenie konferencji prasowych, koordynacja pod kątem medialnym spotkań, imprez i uroczystości z udziałem władz Miasta. 2. Realizacja innych zadań wynikających z prawa prasowego, niewymienionych w pkt 1. 3. Współpraca ze środkami masowego przekazu. 4. Współpraca z Burmistrzem i osobami wyznaczonymi do koordynacji kontaktów międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem logistyki przygotowywania wizyt przedstawicieli miast partnerskich, jak również wizyt delegacji Szczecinka w tych miastach. 5. Dokonywanie uzgodnień zapewniających realizację przyjętego programu pobytu delegacji zagranicznych i krajowych przebywających w mieście na zaproszenie Burmistrza Miasta. 6. Współpraca z Samorządową Agencją Promocji i Kultury w Szczecinku w zakresie promocji Miasta. 7. Opracowanie i bieżąca aktualizacja (prowadzenie) strony internetowej Urzędu. 8. Wydawanie zezwoleń na prowadzenie imprez masowych na terenie Szczecinka lub odmowa ich wydania.
    StPr/24/0619

    Sprzątanie klatek schodowych, mieszkań, apartamentów i domów zgodnie z pozyskanymi zleceniami.
    StPr/24/0622
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    Przygotowywanie dokumentacji do uzyskania dofinasowania na odnawialne żródła energii, udzielanie informacji dotyczących oferowanych produktów i usług, budowanie długofalowych relacji z kluczowymi dostawcami branży OZE, obsluga klienta
    StPr/24/0473

    spawanie konstrukcji, rur, blach, spawanie elementów maszyn
    StPr/23/1039
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    wymagane doświadczenie w produkcji okien
    StPr/24/0440
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Opieka nad dziećmi (do 6 osób), w tym dziecko z autyzmem. Praca od 08.00 do 13.00.
    StPr/24/0125
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    prefabrykacja instalacji, montaż instalacji na obiektach przemysłowych, modernizacja- przebudowa instalacji przemysłowych.
    StPr/23/1040