Zamknij

Pracownik serwisu

Nr oferty: StPr/24/0511Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: W. Polskiego 6, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: naprawa urządzeń zasilających, praca w delegacji na terenie całego kraju.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagana podstawowa wiedza z zakresu elektroniki.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: INFOMAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: W. Polskiego 6, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Żurkowski
      Numer telefonu: 602-351-737
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Przewóż surowca drzewnego. Krótkie trasy krajowe- do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu.
      StPr/24/0577
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych. Bieżące usuwanie awarii i usterek. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów.
      StPr/24/0578

      Praca w magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn (samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe). Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Prowadzenie ścisłej ewidencji w systemie. Kontrolowanie i utrzymywanie stałych stanów magazynowych poszczególnych części. Dbanie o porządek na powierzonym terenie.
      StPr/24/0579

      Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej i na terenie bocznicy kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
      StPr/24/0580

      Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
      StPr/24/0581

      Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych. Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach. Naprawy wagonów i pociągów. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
      StPr/24/0582

      Czynności polegają na montażu drobnych elementów oraz wzrokowej kontroli jakości wyprodukowanych detali, praca jest siedząca, ważna jest dokładność i skrupulatność. Praca w godzinach (6-14, 14-22, 22-6).
      StPr/24/0567
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Spawanie metodami MIG- MAG konstrukci i budowanych urządzeń i maszyn.
      StPr/24/0568
      data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024
      wynagrodzenie od od 5 400 do 6 800 PLN

      Obsługa obrabiarek typu tokarka, frezarka CN. Praca w metalu.
      StPr/24/0569

      skladanie włączników, gniazd, korpusów, saterowanie podzespołów
      StPr/24/0570
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN