Pożar piwnicy w bloku przy ul. Budowlanych 8 w Szczecinku. Zadymienie pojawiło się w piątek przed godziną 15. Na miejscu interweniowało kilka jednostek straży pożarnej.
Pożar został szybko opanowany. Strażacy po zlokalizowaniu źródła ognia przystąpili do gaszenia, a następnie do oddymiania pomieszczeń piwnicy i klatki schodowej. Nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców. Strażacy z piwnicy wyciągnęli spalony sprzęt AGD. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.
Na czas prowadzenia akcji w budynku odłączono gaz.
[ALERT]1590757641177[/ALERT]
Dachowanie pickupa pod Łubowem
Co o tym dyskutować. Prędkość i nic więcej.
Hi Po Teza
21:52, 2025-11-22
23-latek nie żyje. Sprawcy w areszcie.
25 lat powinien
Jdjj
19:34, 2025-11-22
Muszla koncertowa po remoncie wraca do życia
Pewnie k a.leson z torbą pomysłów w legginsie i z ferajną przyklasnął.
Zuzia
16:00, 2025-11-22
Muszla koncertowa po remoncie wraca do życia
Pewnie k.a l e s on i jego legginsy pełne fajnych pomysłów :-))
Do co za
13:46, 2025-11-22
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz