Zamknij

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Zderzenie dwóch samochodów na DK-11 [WIDEO]

a.d 12:59, 20.09.2019 Aktualizacja: 06:59, 24.10.2025
14

Zderzenie dwóch samochodów na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Szczecinkiem a Skotnikami. W piątkowe przedpołudnie doszło do zderzenia opla z audi.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem „złapał” pobocze po czym stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadące z naprzeciwka audi. Po zderzeniu audi wypadło na pobocze.

Na szczęście nikt  w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Policja przebadała kierujących na zawartość alkoholu w organizmie.

-54-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego, który kierował oplem, znajdował się pod wpływem alkoholu. Wydmuchał blisko 2 promile – mówi asp. Anna Matys, oficer prasowy KPP w Szczecinku.

Mężczyzna został zatrzymany. Za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie zagrożenia na drodze odpowie przed sądem.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (14)

jako ktojako kto

1 1

Co musi być...?

13:03, 20.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JelczJelcz

4 5

A czy to było AUDI? Raczej VECTRA :-)

13:27, 20.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

AdamAdam

3 0

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM : Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem „złapał” pobocze .....

13:39, 20.09.2019

JaaJaa

7 1

Jelcz. Czytasz bez zrozumienia i nie znasz się na autach. To nie Vectra tylko Astra! Najlepiej nie komentuj, bo nie potrafisz!

13:53, 20.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

JelczJelcz

2 0

Czytaj ze zrozumieniem! Nie chodzi o opla na zdjęciu, którym jechał sprawca, tylko o niby Audi w rowie, które było oplem Vectrą. Więc nie komentuj jak nie rozumiesz tekstu! Jeszcze raz- nie Audi, a Opel. Czytaj wolno.

16:52, 20.09.2019

zcleJzcleJ

2 0

Albo Audi może? :-)

16:58, 20.09.2019

xyzxyz

2 1

W rowie jest Audi. Wiem bo znam kierowcę.

17:59, 20.09.2019

Aj ajAj aj

9 1

Tak czy inaczej reklama żubra

14:15, 20.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

7 1

czym by nie jechał żubr da radę

15:01, 20.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

taki ktośtaki ktoś

5 0

Ten opel jakiś dosztukowany widać.
Starego Capa za łeb ,kija i lać !

15:59, 20.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość Gość

5 0

Stary durny ch..

17:44, 20.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

IwonaIwona

2 0

Do kamieniołomów z pijakiem.

06:24, 21.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość Gość

1 0

*%#)!& z mózgu galareta

14:06, 21.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ech.. Ech..

4 0

A pewnie od dłuższego czasu było widać, że jedzie na cyku... Kur*a ludzie czemu nic nie robicie jak coś takiego widzicie. Jeszcze w tym roku jechalem za takim, baba w aucie poprzedzającym tylko sobie na kamerkę zapisywala, a wystarczyło zadzwonić i podać nr. po chwili już czekali na smiecia. Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak mało ludzi ma odwagę wykonać krok w stronę zakończenia jazdy takim uposledzonym ludziom pod wpływem.

20:38, 21.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Zabił matkę, teraz nie trafi do więzienia

Polska to kraj absurdów gdzie czasem nas doprowadza do frustracji jak się dowiadujemy, że jest coraz tego więcej. Każdy który popełnia taki czyn albo jest zaplanowany albo jest w takiej frustracji gdzie nie panuje będąc w amoku. Będąc w amoku jest się niepoczytalnym w danej chwili i działa jak dzikie zwierzę. Tego musi dowieść prokuratura ! Jakby nie patrząc kara minimum 15 lat więzienia gdzie dodatkowo się powołuje biegłego czy ma skłonności do ponownego morderstwa i dążenia do dalszych działań w tym kierunku. Jest to proste i logiczne przestrzegając odpowiednio przepisów. Trzeba też wziąć pod uwagę, czy to prokurator czy to sędzia też człowiek po różnych przejściach życiowych i gdzieniegdzie nastawiony z uprzedzeniem na różne formy zachowań ludzkich. Czy taka osoba jest obiektywna do orzekania czynu haniebnego, można wnioskować, że nie ! Jest to loteria ! ! ! Dlatego możemy sobie tłumaczyć dlaczego tak się stało, że jest taki wyrok ! ! !

Echo

23:16, 2025-11-05

Co dalej z komunikacją miejską w Szczecinku?

Radny, który zdobył 70 głosów i wszedł na plecach JHD do Rady Miasta próbuje ugrać kilka głosów. Żenada

Mieszkaniec

21:54, 2025-11-05

Co dalej z komunikacją miejską w Szczecinku?

Na oddziale bez zmian, zastanowcoe sie po c9 glosujecie ciagle na ludzi z tej samej *%#)!&

Mario

19:13, 2025-11-05

Co dalej z komunikacją miejską w Szczecinku?

Po wprowadzeniu drogich biletów KM będzie wozić powietrze. Przy obecnej drożyźnie ludzie liczą pieniądze.

Magda

19:05, 2025-11-05

0%