W związku z pojawiającymi się telefonami i wiadomościami od obywateli o otrzymywanych wiadomościach wysyłanych rzekomo przez funkcjonariuszy Policji informujemy, że Polska Policja w przesyłanych, drogą elektroniczną, wiadomościach, nigdy nie wysyła żadnych linków do stron, czy też spakowanych plików, które odbiorca powinien sam rozpakować.
Każdą taką otrzymaną informacje należy potraktować z ostrożnością jako potencjalną wiadomość mogącą w załączniku (bądź linku) zawierać złośliwe oprogramowanie.
Przykładowa fałszywa wiadomość przesłana przez oszustów podających się za policjantów
Kociewiak21:54, 05.06.2019
Błąd na błędzie i to na pewno nie email z Policji. np. Komenda Główna Policji w Warszawie piszemy z dużej litery, ponadto w strukturze policji są : POSTERUNKI, KOMISARIATY i KOMENDY, a skąd to placówka.?. Resztę błędów proszę poszukać samemu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zużyty olej spożywczy? Teraz można go oddać
ile oleju zebrano? ile przekazano do utylizacji, kto odpowie majątkiem za takie wywalanie kasy na stanowiska i urządzenia. Prosta kalkulacja.
kon t rol er
22:02, 2025-07-14
Jazda hulajnogą jak nigdy wcześniej
Mam 64 lata, osobiście śmigam hulajnogą eletryczną ale w kasku i to motocyklowym. BHP na pierwszym miejscu. PAMIETAJCIE drogie dzieciaki i nie tylko. Pozdrawiam Was
Emeryt- prawie
19:49, 2025-07-14
Złapany dzięki kamerze. Miał spray, narkotyki i wyrok
Pani Malinowska,na jednej nóżce,na zeszycik małpkie natychmiast życze sobie.
Osiosiosio
19:41, 2025-07-14
Awaria sieci Play w Szczecinku i regionie.
Tylko że ten Play ma takie awarie nagminnie. I wieczna argumentacja awaria przekażnika. Omijać tą sieć szerokim łukiem.
NIEZADOWOLONY
19:17, 2025-07-14