fot. MG
AKTUALIZACJA
W niedzielny wieczór, tuż przed godziną 22:00, na drodze wojewódzkiej nr 172 w okolicach miejscowości Ostropole doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"9293"}
Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Strażacy, aby wydostać zakleszczone osoby z pojazdu, musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Autem podróżowało pięć osób – dwie zginęły na miejscu, jedna została przetransportowana do szpitala, a dwóm pozostałym nic się nie stało.
Jak informuje nas st. asp. Anna Matys, oficer prasowy szczecineckiej policji, ofiary wypadku to 16-letnia dziewczyna i 15-letni chłopak – mieszkańcy powiatu szczecineckiego.
Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
2026-06-13
Jechał slalomem główną ulicą miasta. Świadek nie odpuścił
2026-06-09
Rodzinny „biznes” w Barwicach. Tak mieli kraść w sklepie
2026-06-09
Fatalne statystyki długiego weekendu. Wypadki, pijani kierowcy i prędkość
2026-06-06
BARWICE. Pijany 19-latek uderzył autem w budynek
2026-06-05
Pijany uciekał crossem przed policją. Daleko nie zajechał