fot. iszczecinek.pl / Poranne dachowanie na DK20 między Sitnem a Jeleninem. Nissan wylądował na dachu, a kierowca wyszedł z auta o własnych siłach.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano na drodze krajowej nr 20 pomiędzy Sitnem a Jeleninem. Kierujący osobowym Nissanem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, zjechał z jezdni i zakończył jazdę dachowaniem na pobliskim polu.
Mimo dramatycznego przebiegu, kierowca wydostał się z przewróconego samochodu o własnych siłach. Został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego.
Na odcinku DK20, w miejscu prowadzenia działań służb ratunkowych, występowały utrudnienia w ruchu.
Policja apeluje do kierowców o ostrożność. Po opadach deszczu nawierzchnia staje się wyjątkowo śliska. Dostosowanie prędkości do zmiennych warunków drogowych to klucz do bezpiecznej jazdy, szczególnie jesienią, gdy na drogach częściej pojawia się wilgoć i błoto.
Cowboy10:03, 22.09.2025
Taki nasz wiejski Cowboy z rana, tylko lejce w łapach nie umie trzymać :-)
AQQ 11:11, 22.09.2025
Pomijając "umiejętności" tego rajdowca odniosę się do ostatniego zdania. Czemu nikt nie zajmuje się brudasami zjeżdżającymi z pola swoimi traktorami, którzy pozostawiają błoto na asfalcie, czasami nawet kilkadziesiąt metrów...?
Ja12:29, 22.09.2025
Dokładnie nie raz błota co nie miara i tym się nikt nie zainteresuje
Kwaczyński10:05, 23.09.2025
prostaku dzieki tym tak zwanym przez ciebie brudasom masz co jesc, popatrz w lustro i na swojego starego
Gosc14:04, 22.09.2025
Na tym odcinku trwa jakiś wyścig, wystarczy rano przed 7 lub po 15 stanąć. Wyprzedzanie na zakrętach, na liniach ciągłych, ścinanie zakrętów itp. to standard, a policja jak stoi to w Szczecinku na Szczecińskiej i łapie jadących 60 zamiast 50.
Pozostałe komentarze
Gość 13:42, 22.09.2025
Selekcja trwa
Off 07:20, 24.09.2025
Trujesz dupsko pajacyku z tym tekstem już czwarty sezon
kierowca20:11, 22.09.2025
Ciekawe czy są jakieś statystyki wypadków na odcinku Jelenino-Sitno? może trzeba tam zrobić gumowe ogrodzenie albo wyprostować zakręt
Pamiętam że podobna sytuacja była na zakrętach Przyjezierze-Jelenino tam zmieniono nawierzchnie i są częstsze patrole na wylocie z Jelenina może to by pomogło
Najgorsze jest to że władza zacznie myśleć dopiero jak ktoś tam zginie😭
Wieprz16:46, 23.09.2025
gy..czy...CZY...py..zy..ly???
V07:21, 24.09.2025
Co słychać w donbasie?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz