Piątkowy poranek w Chwalimkach w gminie Barwice nie należał do spokojnych. Kierowca Skody, który wsiadł za kółko po alkoholu, stracił panowanie nad autem i zjechał z drogi prosto do lasu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale jego kłopoty dopiero się zaczęły.
Na miejsce szybko dotarła policja. Badanie alkomatem nie pozostawiło wątpliwości – mężczyzna miał blisko promil alkoholu. To jednak nie wszystko. Okazało się, że kierujący nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, bo ciążył na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Kierowca został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i złamanie zakazu. Grożą mu surowe konsekwencje.
Crulix12:56, 29.08.2025
Coś nie maleje liczba recydywistów... Surowe konsekwencje... Tere fere. Jakby były surowe, to by idioci nie wsiadali za kółko
Paweł 14:19, 29.08.2025
Dokładnie, zakazy... a zalatwic takiemu 5-7 lat bezwzględnego, 50 tys albo i więcej na jakiś dom dziecka czy inny szpital. Może coś by to dało. Po co komu zakaz prowadzenia, przecież jest zakaz prowadzenia po alkoholu....
pse pana12:58, 29.08.2025
to ja szczepan
No i14:41, 29.08.2025
Pewnie dostanie drugi a może i 3 zakaz sadowy oczywiście dotyczy prowadzenia pojazdów
Swojak19:55, 29.08.2025
Po co to pisać takie głupoty jak i tak go wypuszczą a on będzie dalej jeździł po pijanego szkoda miejsca w internecie
Gość20:39, 30.08.2025
Do wiezienia powini go zamknąć
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz