W piątkowy poranek na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Szczecinkiem a Wierzchowem doszło do niegroźnej kolizji.
W miejscu, gdzie od niedawna działa sygnalizacja świetlna, kierująca volkswagenem nie zdążyła w porę zahamować i uderzyła w tył stojącego przed światłami renault.
Siła uderzenia nie była duża, dlatego obyło się bez rannych.
::news{"type":"see-also","item":"48740"}
::photoreport{"type":"full-print","item":"9113"}
AQQ 12:03, 08.08.2025
Melepetowatość posiadacza prawa jazdy nazywacie pechem?
Trolek13:30, 08.08.2025
Laguna jak czołg. Trochę farba zarysowana. Hak zrobił swoje.
X22:32, 08.08.2025
Qrwa co za woźnice
Motto ubezpieczyciel00:18, 09.08.2025
Za "tył"płaci ubezpieczyciel,
Za "przód" płaci właściciel.
Mieszkaniec 12:55, 09.08.2025
Tym razem Laguna bez lawety 😀
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz