Zamknij

Mercedes pędził ponad 200 km/h! Poznaniakowi się śpieszyło [MAMY NAGRANIE]

Zespół iszczecinek.pl Zespół iszczecinek.pl 10:23, 01.08.2025 Aktualizacja: 10:25, 01.08.2025
9 fot. policja w Szczecinku fot. policja w Szczecinku

Policjanci ze szczecineckiej drogówki zatrzymali do kontroli mercedesa. Za kierownicą siedział 25-letni mieszkaniec Poznania, który – jak sam przyznał – „śpieszył się” i nawet nie zauważył, że przekroczył prędkość o ponad 80 km/h.

Mundurowi natychmiast ruszyli w pościg i zatrzymali auto. Kierowca tłumaczył się, że miał pilną sprawę, ale policjantów to nie przekonało. Wlepi mu wysoki mandat, dołożyli 15 punktów karnych i jasno dali do zrozumienia, że takie szaleństwo na drodze mogło skończyć się tragedią.

- Przed nami kolejny wakacyjny weekend. Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominamy, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

- mówi asp. szt. Anna Matys Oficer prasowy KPP w Szczecinku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (9)

TrolekTrolek

3 14

12 km szczęścia i człowieka złapali. 😥. 120 km/h to się jeździ do Piły. Na takiej obwodnicy jak nasza to większość ciśnie ile może. Ten wycisnął 203.

11:00, 01.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

AA

8 4

W spodnie se pocisnij . 2 kg.szczescia

11:16, 01.08.2025

jaja

3 1

co ty masz w głowie...siano?

20:02, 01.08.2025

AlanAlan

0 0

A ty to skąd takie informacje masz w mediach podane 200 chyba to ty mierzyłeś dostałeś też mandat

00:37, 03.08.2025

WWWWWW

5 9

W opisie jest błąd bo to radiowóz utrzymał średnią prędkość 203 km/h na odcinku 100 m, a ile jechał Mercedes to nie wiadomo, zapewne też w okolicach 200, ale trzeba przyznać, że ta metoda pomiaru nie jest w 100 % dokładna i potencjalnie daje spore pole do nadużyć, zwłaszcza jak ktoś jest na granicy utraty prawka...

11:53, 01.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

tylkoradartylkoradar

3 0

to akurat prawda, ten pomiar pokazuje prędkość radiowozu a nie filmowanego auta, takie urządzenia powinny się opierać na pomiarze radarowym, tak to i ja mogę "zmierzyć" komuś prędkość moją kamerką

15:29, 01.08.2025

Gość Gość

6 1

A ile kierowca radiowozu dostał mandatu i punktów karnych.

18:21, 01.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarioMario

0 0

Ci są ponad prawem patologia

00:29, 03.08.2025

MarkoMarko

2 0

Ciekawe czy nieoznakowany radiowóz. Jak to jest ja jadę 200 km/h to policja też to czemu oni nie dostają mandatu a co lepsze to są bezczelni i siedzą na zderzaku i prowokują by przyspieszać

21:56, 02.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Miasto sprzedało działkę w centrum.

Następny kurnik i chów klatkowy baranów + 3 dekady płacenia,a na koniec oddane 100% więcej,to jest biznes.

.

02:13, 2025-09-19

Czy w Szczecinku rodzi się nowa siła polityczna?

Ale piękny falstart! Pani ML razem z Organistą, Kolejarzem i Aptekarką wjechali na pełnej… tylko, że za dwa tygodnie ten baner obsrają ptaki, maile zasrają Nigeryjczycy oferujący miliony od zmarłego wujka-milionera. I tyle będzie z Burmistrz Magdaleny. Tyle co po mleczakach wyrwanych przez Radzia! Ale nie o tym. Chciałem powiedzieć, że ta grupa to *%#)!& w świecie, kozak w necie… Gdyby JHD był jakiejś u, to zrobiliby jedno wielkie G. Ale jak kota nie ma, to myszy harcują. Właściwie to szczury. Niech Jurek wraca, bo czas na deratyzację!

Wiesiek z Czesieki

23:59, 2025-09-18

Czy w Szczecinku rodzi się nowa siła polityczna?

Po ostatnim komentarzu wiadać o co poszło. Pani ze zdjęcia obraziła się, że nie została faworytą w grze o tron, a miało być tak pięknie.

Uśmiechnięty

22:55, 2025-09-18

Miasto sprzedało działkę w centrum.

I tak kawałek po kawałku Szczecinek jest sprzedawany. W budżecie miasta kasa jest ale tylko na dziś - jutro a za parę lat skąd będzie ? Znany deweloper opanował miasto i robi kasę , mieszkań przybywa a młodzi ze Szczecinka uciekają do większych miast gdzie jest lepiej płatna praca i łatwiej się urządzić. Tylko czekać jak w pewnym momencie biznes lokalowy stanie i mieszkania swieżo wybudowane będą pustostanami. Poczekamy - zobaczymy.

Biznes

22:05, 2025-09-18

0%