Dwa samochody osobowe uczestniczyły w wieczornej kolizji na ul. Warcisława IV przy szczecineckim starostwie. Do kolizji doszło przed godziną 19:00.
Z naszych ustaleń wynika, że kolizję spowodował kierujący fiatem, który wyjeżdżają ze stacji paliw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie, która jechała główną ulicą.
Pojazdy po kolizji zjechały na pobocze. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7583"}
::news{"type":"see-also","item":"35320"}
Gość 10:39, 09.12.2023
Selekcja trwa
ale news12:05, 09.12.2023
ale wydarzenie ha ha strefa gazy przy tym to nic
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz