Zamknij

Wieczorna stłuczka pod starostwem. Dwa pojazdy rozbite

. 22:32, 08.12.2023 Aktualizacja: 22:36, 08.12.2023
Skomentuj fot. MG fot. MG

Dwa samochody osobowe uczestniczyły w wieczornej kolizji na ul. Warcisława IV przy szczecineckim starostwie. Do kolizji doszło przed godziną 19:00.

Z naszych ustaleń wynika, że kolizję spowodował kierujący fiatem, który wyjeżdżają ze stacji paliw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie, która jechała główną ulicą.

Pojazdy po kolizji zjechały na pobocze. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

[FOTORELACJA]7583[/FOTORELACJA]

[ZT]35320[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

Gość Gość

1 3

Selekcja trwa

10:39, 09.12.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ale newsale news

3 0

ale wydarzenie ha ha strefa gazy przy tym to nic

12:05, 09.12.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Tężnia w parku nie działa jak trzeba.

I znowu kasa w błoto. Dokładnie jak z kiblem i innymi bublami za miliony monet od tęczowego 2 godzinnego prezydenta w Warszawie. Co tam, nie nasza kasa,to można wydawać jak z KPO złodzieje zayebani.

.

19:58, 2025-08-15

Obchody Święta Wojska Polskiego w Szczecinku

"...Tylko chłopców tutaj nie ma, urosły na nich...zioła..."

AQQ

19:12, 2025-08-15

Tężnia w parku nie działa jak trzeba.

Stało się to, co przewidywałem przez rozpoczęciem prac, nie znałem projektu a tylko piękne ratuszowe rysunki. Nie ma mowy o reklamacji. Wykonawca zrobił to, co Rat-Haus zaklepał. Bić się we własną klatę, że knot wbrew rozsądkowi poszedł górą, czyli para znów poszła w gwizdek. Odnoszę wrażenie, że ludzie myślący w Ratuszu nie istnieją albo nie maja prawa tam istnieć, aby absurdom powiedzieć STOP, bo ta idea mimo, że fajna i słuszna , została spaprana od samego początku projektu, a potem wykonanie, to już z górki, czyli głupota zatrzymuje się na ścianie.

JoloOlo

18:35, 2025-08-15

Obchody Święta Wojska Polskiego w Szczecinku

Do Jędrek widzę że kłania się BIBLIA Nowy i Stary Testament przed narodzeniem Jezusa były wojny i po narodzeniu Jezusa tez były wojny nawet uczeń Jezusa wyciągnął miecz z pochwy i odciął ucho strażnikowi, ale masz 100 % racji żeby 100% ludzkości na świecie słuchało 10 przykazań i Boga nie było by wojen wrogości i broń ani wojsko nie było by potrzebne ani policja

MOHER

17:40, 2025-08-15

0%