Do zdarzenia doszło w piątek, 8 grudnia, kilka minut po godz. 13:00. Strażaków zadysponowano na plac Wolności, gdzie doszło do pożaru w jednym z mieszkań bloku. Sytuacja została szybko opanowana.
Osoby widzące dym wydobywający się z mieszkania zawiadomiły straż pożarną. Jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia, pożar próbowały opanować osoby postronne w tym strażak z OSP Wierzchowo. Jednak duże zadymienie uniemożliwiło wejście do pomieszczenia, w którym wybuchł pożar.
Ogień pojawił się w kuchni. Kobieta przebywająca w mieszkaniu opuściła mieszkanie o własnych siłach. Nic jej się nie stało.
Przyczyna pożaru jest ustalana. Niewykluczone, że mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7582"}
::banner{"type":"single","source":"programmatic"}
Jan16:43, 08.12.2023
Ten budynek to bubel powstały w czasach Wacka.....czy służba nadal podaje kawusię o 10.
Bubla nie widział 18:03, 08.12.2023
Na polnej większe buble postawili niby nowe , zamknięte osiedle a wszystko z papieru i ceraty robione .W mieszkaniu na ścianie rysy że sąsiadowi można o tej 10 kawę podać ;) bez wychodzenia z mieszkania hehehe
MOHER19:37, 08.12.2023
Buble to wy jesteście za czasów PRL ,nie było żadnych zwarć wyjaśniam czemu , kable przewody były grube jak palec , jeszcze 10 lat temu przewody od telefonów,ładowarek grube jak palec dziś robią oszczędności na miedzi i kabelek od ładowarki cienki jak włos,dwa razy się wsadzi do telefonu i zerwane uszkodzone, przedłużacze blaszki w środku szyny nawet nie są mosiężne, trzy tygodnie i wprowadzenia są czarne spieczone, tak samo gniazda wtyczki kiedyś kołki były pełne mosiężne,garstka kołków i już kilogram, od jakiegoś czasu, zaczęli kołki robić z blachy zwijanej mosiężnej w środku puste a to wszystko ma wpływ na zwarcie i przegrzanie, nigdy w życiu nie widziałem i nie słyszałem żeby maluch,fiat 125 p,żuk,nysa,wołga,warszawa,skarpeta się zapaliła od zwarcia dziś nie ma tygodnia żeby auto się nie zapaliło , jak nie wrócimy do normalnych standardów Polskich a nie szatańskich unijnych to zaraz Polska się spali słuchają szatana uni to mają, w samej siekierze na końcu jest wpawywany drut stalowy a reszta to metal kiepskiej taniej jakości kilka razy się siekierę naostrzy zpiłuję ten pręt i siekiera do wywalenia
Qwerty16:29, 10.12.2023
Tez slyszalem ze ciezarowki volvo oszczedzaja na miedzi i caly czas sa awarie elektroniki.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz