Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w pobliżu miejscowości Przybkówko (gm. Barwice). W wyniku potrącenia przez samochód osobowy, zmarł rowerzysta. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 171.
W rozmowie ze świadkami zdarzenia dowiedzieliśmy się, że mężczyzna w średnim wieku poruszał się rowerem bez żadnego oświetlenia. W pewnym momencie mężczyzna przewrócił się na jezdnię. Na leżącego mężczyznę najechał samochód osobowy. Kierująca oplem nie zauważyła cyklisty.
Wskutek zdarzenia rowerzysta zginął na miejscu. Policjanci z grupy zdarzeniowej szczecineckiej policji ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Droga do późnych godzin wieczornych będzie zablokowana.
... 00:32, 24.11.2020
Za głupotę się płaci. Po pysku takich co jeżdżą bez jakiegokolwiek oświetlenia. Pany dróg, bo oni widzą i w dupie. To samo tyczy się pieszych poza terenem jak i w terenie, gdzie jak wiadomo nie wszystko jest oświetlone. I tylko na kierowców każdy zgania winę.
Szkoda mi tej Pani co musiała trafić na kretyna. Sumienie pewnie przez długi czas będzie trapić.
Andy00:57, 24.11.2020
Będzie trapić do końca życia.
Don Wasyl07:10, 24.11.2020
Pewnie miał tyle odblaskow że aż oślepiło kierowce. Niech policja wreszcie sie weźmie za "nieśmiertelnych"
Ktoś 08:23, 24.11.2020
Jeżdżę często między Szczecinkiem a Połczynem po zmroku i między wiochami jeżdżą rowerami pijani i bez żadnego odblasku dużo razy w ostatniej chwili uciekłem
kierowca 10:41, 24.11.2020
w cywilizowanych krajach są ścieżki dla rowerzystów. Na rowerze każdy nawet najlepszy może się przewrócić. Tragedia dla wszystkich ze stron.
Pozostałe komentarze
Nikt 21:55, 23.11.2020
Rowerzysta leżał to czemu lampa wybita przecież jest wyżej. Pewnie ustalili wersję.
DxB07:23, 24.11.2020
Tak głupku ustalili: rowerzysta z kierująca.
A jak potracisz np: dzika to co bedziesz mial uszkodzone w aucie???
Bmw 21:59, 23.11.2020
Tam zawsze *%#)!& Ile fabryka da.
Anonim17:53, 24.11.2020
I jak zwykle w komentarzach pan wszystko wiedzący. Wszystkich swoją miarą to że pan *%#)!& to nie znaczy że inni też. A w takich sytuacjach to wina wyłącznie po stronie roweżysty
Ryszard23:04, 23.11.2020
Pewnie w akcie zgonu wpiszą covid-19. Tylko $$$$$ się liczy !
Mratajek14:05, 24.11.2020
Skoro nie miał świateł, to niech teraz mu świeci światłość wiekuista, Amen.
Anonim17:47, 24.11.2020
Zapomnieli dodać że pijany roweżysta. A ci wszyscy co piszą że kierowca *%#)!& ile fabryka dała to niech lepiej zamkną swoją morde bo w większości są to osoby bez prawa jazdy które nie zdają sobie sprawy z tego z jakiej odległości kierowca jadący jest w stanie zauważyć pieszego, przy światłach długich widocznośc wynosi do 100m przy prędkosci 90km/h droga hamowania to ok. 60m, a jeśli kierowca ma światła mijania to widoczność to już tylko około 40m czyli kierowca powinien jechać po zmroku 60km/h, bo jakiś idiota postanowił wybrać sie po zmroku bez oświetlenia i w dodatku był pijany. Jednego idioty mniej na drodze, szkoda tylko kobiety. Powinna ona jeszcze dostać odszkodowanie za straty materialne i moralne od sprawcy
Prawda21:44, 11.04.2021
Dokladnie nie ma szans wychamowac nie oświetlony rower brak odblaski waska droga
Prawda21:40, 11.04.2021
Za brak wlaczonych światła w auto placimy mandat rowezysci dostali prawa swuj pas ruchu jak auto nie mamy drug przystosowanych do takiej jazdy a policja woli auta konttolowac na trzezwosc
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sygnały ze środka i kontrola Straży Miejskiej.
Czy to prawda,że alco i jego grzesiu awanturowali sie w um?bezczelność...
ona
20:04, 2026-05-08
Kulturalny weekend w Szczecinku.
Ja pitole, czy już nie można normalnie!!! Czy ten, ta, TO....musi mieć tęczowy kubraczek na plakacie? No ja perdziele!!!
Zawisz_Czarny
19:30, 2026-05-08
Znany budynek w Szczecinku zmieni właściciela.
Oby tylko nie zburzyli,to piękna budowla przedwojenna
Mone t
19:29, 2026-05-08
Znany budynek w Szczecinku zmieni właściciela.
Ile jest strat na działkach przejętych - sprzedanych.. Na działkach słusznych, wybranych... w odwodzie jeszcze na Kilńskiego b.dawny SAPIK "z kłódką na bramie"
Ciekawe....
19:14, 2026-05-08