Zderzenie dwóch samochodów na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Szczecinkiem a Skotnikami. W piątkowe przedpołudnie doszło do zderzenia opla z audi.
Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem „złapał” pobocze po czym stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadące z naprzeciwka audi. Po zderzeniu audi wypadło na pobocze.
Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Policja przebadała kierujących na zawartość alkoholu w organizmie.
-54-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego, który kierował oplem, znajdował się pod wpływem alkoholu. Wydmuchał blisko 2 promile – mówi asp. Anna Matys, oficer prasowy KPP w Szczecinku.
Mężczyzna został zatrzymany. Za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie zagrożenia na drodze odpowie przed sądem.
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=kdzNy3HVdAQ"}
jako kto13:03, 20.09.2019
Co musi być...?
Jelcz13:27, 20.09.2019
A czy to było AUDI? Raczej VECTRA :-)
Adam13:39, 20.09.2019
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM : Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem „złapał” pobocze .....
Jaa13:53, 20.09.2019
Jelcz. Czytasz bez zrozumienia i nie znasz się na autach. To nie Vectra tylko Astra! Najlepiej nie komentuj, bo nie potrafisz!
Jelcz16:52, 20.09.2019
Czytaj ze zrozumieniem! Nie chodzi o opla na zdjęciu, którym jechał sprawca, tylko o niby Audi w rowie, które było oplem Vectrą. Więc nie komentuj jak nie rozumiesz tekstu! Jeszcze raz- nie Audi, a Opel. Czytaj wolno.
zcleJ16:58, 20.09.2019
Albo Audi może? :-)
xyz17:59, 20.09.2019
W rowie jest Audi. Wiem bo znam kierowcę.
Aj aj14:15, 20.09.2019
Tak czy inaczej reklama żubra
gość15:01, 20.09.2019
czym by nie jechał żubr da radę
taki ktoś15:59, 20.09.2019
Ten opel jakiś dosztukowany widać.
Starego Capa za łeb ,kija i lać !
Gość 17:44, 20.09.2019
Stary durny ch..
Iwona06:24, 21.09.2019
Do kamieniołomów z pijakiem.
Gość 14:06, 21.09.2019
*%#)!& z mózgu galareta
Ech.. 20:38, 21.09.2019
A pewnie od dłuższego czasu było widać, że jedzie na cyku... Kur*a ludzie czemu nic nie robicie jak coś takiego widzicie. Jeszcze w tym roku jechalem za takim, baba w aucie poprzedzającym tylko sobie na kamerkę zapisywala, a wystarczyło zadzwonić i podać nr. po chwili już czekali na smiecia. Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak mało ludzi ma odwagę wykonać krok w stronę zakończenia jazdy takim uposledzonym ludziom pod wpływem.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz