Na trasie pomiędzy Łubowem a Czaplinkiem (DK-20) zapalił się samochód. Auto doszczętnie spłonęło. Do zdarzenia doszło w piątek, 20 kwietnia, około godziny 23:00.
Na miejsce jako pierwsza dojechała jednostka OSP z Łubowa. W momencie dotarcia strażaków na miejsce auto stało już całe w płomieniach. Auto doszczętnie spłonęło.
W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie wiadomo co było przyczyną pożaru.
GonZorro19:55, 21.04.2019
A niemiec płakał jak sprzedawał, hehehe :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Parkowanie, śmieci i alkohol. Tydzień Straży Miejskiej.
Zlikwidować ten twór specjalnej troski. Kasę przeznaczyć na etaty w Policji, ewentualnie pracowników specjalnej troski ubrać w porcięta typu ogrodniczki i wysłać do sprzątania przy śmietnikach,zgłaszania w ramach wykonywanych obowiązków pijących tzw. małpki,złe parkowanie,awantury. Można by nakazać noszenie krawatu od 22-6 wszak klient w krawacie jest mniej awanturujący się.
czuwaj !
12:17, 2026-04-01
Hejnał Szczecinka jakiego nie znacie.
Fajny żart na 1 kwietnia, kto nie wie co to za dzień to gapa :)
Mieszkaniec
12:16, 2026-04-01
Place zabaw w Szczecinku mają się zmienić
Chodzę trochę po mieście z dziećmi i na większości placów są pustki. Życie tętni tam, gdzie budują się młodzi, czyli poza miastem, de facto Kukułcza, Trzesieka, Świątki, tam na placach jest bardzo dużo dzieci, a sprzętu co kot napłakał. Jedna stara drabinka, kilka ławeczek. Kto i dlaczego wybrał w/w place? Bzdura.
Olka
12:06, 2026-04-01
Policja przejęła 7 kg narkotyków
Czy ten 22 latek przypadkiem nie jest upośledzony umysłowo? Bo jeśli jest, to ktoś mu szyje buty (wrabia)
?
12:05, 2026-04-01