Zamknij
REKLAMA

Biały Bór z obwodnicą

12:56, 19.11.2019 | T.N
Skomentuj
REKLAMA

Jedną z powyborczych zapowiedzi Prawa i Sprawiedliwości jest tzw. nowa Piątka Kaczyńskiego. Obok kwestii takich jak 13. i 14. emerytura na liście obietnic pojawiła się także budowa stu obwodnic.

Na razie nie są znane plany dotyczące realizacji drogowych inwestycji. Nie wiemy także jakie miasta miałyby zyskać obwodnice. Wszystko wskazuje na to, że rozmowy na ten temat są prowadzone. Burmistrz Białego Boru odniósł się na antenie Polskiego Radia Koszalin to ewentualnej budowy obwodnicy miasta:

-Nie mam tego uzgodnionego z Panem Premierem. Mogę powiedzieć bardzo nieoficjalnie, że Biały Bór wymaga obwodnicy. Z tego co wiem, wśród tych stu obwodnic Biały Bór się znajdzie. Mam taką nadzieję. Jest to bardzo ważny węzeł komunikacyjny. Droga nr 20 i 25 są to drogi o znaczeniu strategicznym, także dla wojska.

- komentował w "Studiu Bałtyk Szczecinek" burmistrz Białego Boru.

 

Paweł Mikołajewski jest przekonany, że jeśli doszłoby do budowy obwodnicy, usprawniłoby to znacznie komunikację z północy na południe regionu. Zwłaszcza, że w centrum miejscowości łączą się drogi wiodące od Bydgoszczy w kierunku Koszalina i Kołobrzegu oraz od Ustki w stronę Poznania. -Jeśli znajdziemy się w tej setce, to będzie sukces tego regionu – dodał burmistrz Białego Boru.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

BzykBzyk

2 3

Panie burmistrzu Miastko ma gorzej. 17:32, 19.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

3 0

Tam również należy zrobić obwodnicę... najlepiej wybudować obie. 18:46, 19.11.2019


:>:>

2 3

Wyszło w Szczecinku i od razu wszyscy chcą obwodnicę..
22:04, 19.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA