Zamknij
REKLAMA

Biały Bór przygotowuje się do sezonu

08:42, 16.04.2019 | UM Biały Bór
Skomentuj
REKLAMA

Na białoborskiej plaży trwają przygotowania do nowego sezonu turystycznego. Ruszyły prace przy wymianie desek na pomostach, doposażony zostanie plac zabaw dla najmłodszych dzieci, a na wodzie pojawią się nowe, dmuchane zabawki.

Od kwietnia ruszyły prace nad modernizacją białoborskiego kąpieliska i plaży. Dzięki dotacji, którą gmina pozyskała w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy "LEADER" objętego Programem 4.6 Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej wymienione zostaną deski na wszystkich pomostach.

W ramach ogólnych prac na obu ośrodkach utwardzono teren przy wejściu do domków OMEGA, przebudowano drogę zjazdową przy barze oraz ścieżki przy domkach BRDA.

Dzieci z pewnością ucieszy fakt, że na placu zabaw pojawią się nowe zabawki, m.in. huśtawki, bujaki i ławeczki. Plac doposażony zostanie  również w dodatkowe kosze na śmieci.

Prawdziwą atrakcją wodną w tegorocznym sezonie letnim na kąpielisku będą dmuchane kule "do chodzenia po wodzie", zabawka "banan" oraz dodatkowa wodna trampolina.

(UM Biały Bór)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NnnnnnNnnnnn

0 0

Nigdy nie będzie takiego porządku i zadbanego ośrodka w bb jak za dawnych czasów Jarosława cz 01:28, 20.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XxXx

1 0

Gó... prawda porządek jest tylko bez krzywdy osób trzecich. Bo z tego były pieniadze 22:20, 20.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA