Zamknij
REKLAMA

Nowa zielona siłownia w Barwicach

06:33, 30.08.2019 | a.d / UM Barwice
Skomentuj
REKLAMA

W tych dniach została odebrana siłownia zewnętrzna znajdująca się obok budynku Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczko” w Barwicach. Jest to zestaw urządzeń sportowo – rekreacyjnych umieszczonych na trawniku przynależnym do budynku, w którym znajdują się instytucje użyteczności publicznej.

Urządzenia umieszczone są na stałe, przy każdym z nich znajduje się krótka instrukcja o zasadach korzystania i jego właściwościach. Urządzenia są trwałe, nie zniszczalne przez siły przyrody . Siłownia jest wykorzystywana przez osoby z niepełnosprawnościami , które są uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy „ Słoneczko”. Siłownia służy zarówno zajęciom rehabilitacyjnym jak i rekreacyjnym.

Całe przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Barwickie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „ Razem” w ramach projektu pn. „Razem dla osób niepełnosprawnych z gminy Barwice” dofinansowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „POJEZIERZE RAZEM”.

(a.d / UM Barwice)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

filippofilippo

2 4

Widać, że również w Barwicach wizji, wizjonerów , topicieli na idiotyzmy kasy publicznej nie brakuje... 06:38, 30.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlfredoAlfredo

0 1

tak chyba tam maja niejakiego Kitlinga miszcza od sportów wszelakich, znawce tematow 13:58, 01.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA