Zamknij
REKLAMA

Smutne wieści z Bornego Sulinowa. Zmarła Irena Fiurst-Stecenko

10:16, 10.10.2021 | r.
Skomentuj
REKLAMA

Jeszcze niedawno wszyscy cieszyliśmy się z sukcesu zbiórki „Razem dla Irenki”, dziś z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ireny Fiurst-Stecenko – kierowniczki Urzędu Stanu Cywilnego w Bornem Sulinowie, wielkiej społeczniczki i podpory lokalnej wspólnoty.

Tragiczną informację opublikował Urząd Miejski w Bornem Sulinowie. „[…] w takiej chwili, kiedy serce pęka i rozpada się na milion kawałków żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszego bólu, poczucia ogromnej straty i wszechogarniającej pustki…bo odeszła od nas Osoba o wielkim sercu, pełna dobroci, współczucia, która uporczywie zapomniała o sobie by o innych pamiętać.” – napisano w nekrologu.

Pani Irena w lipcu tego roku uległa nieszczęśliwemu wypadkowi komunikacyjnemu, a jej przyjaciele, koledzy i sąsiedzi nie szczędzili sił, by zgromadzić środki mające wspomóc jej powrót do zdrowia. O tym jakim była człowiekiem najlepiej świadczy ogromna frekwencja podczas każdego z charytatywnych pikników oraz morze kondolencji spływających z całego regionu. „Irenka - dobroć w czystej postaci. Dobra, wrażliwa i mądra osoba, lojalny i niezawodny Przyjaciel, postać nietuzinkowa. Brak słów, żeby wyrazić smutek i ból”, „Dziękuję że byłaś w moim życiu”, „Zawsze będziesz w moim sercu, zawsze będę pamiętać Twój uśmiech i dobre słowo, którym obdzielałaś wszystkich wokoło....” to tylko niektóre z ciepłych słów opisujących kim była Pani Irena i jak zostanie zapamiętana.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

NicolaNicola

8 0

Ogromnie smutna wiadomość, Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny. 00:02, 11.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%