Zamknij
REKLAMA

Łubowo walczy o Podwórko Nivea.

21:23, 05.06.2021 | r.
Skomentuj fot. organizator
REKLAMA
Wieś Łubowo przystąpiło do walki o Podwórko Nivea. By powstał piękny i wspaniały plac zabaw uczniowie Szkoły Podstawowej w Łubowie nagrali film, który zgłoszony został do konkursu.

Potrzebujemy Państwa pomocy, potrzebujemy dużo głosów. Jak możecie nam pomóc? Codziennie oddając głosy na naszą lokalizację - zachęcają mieszkańcy Łubowa.

Najdłużej czeka się na link aktywacyjny, a potem to kwestia tylko około minuty dziennie, aby kolejny głos pojawił się na naszym koncie.

To nic nie kosztuje - wystarczy się zarejestrować i potwierdzić link aktywacyjny otrzymany w mailu. Następnie codziennie logując się na stronie NIVEA, aż do 15 lipca, oddajecie głos na plac zabaw w Łubowie.

Link do głosowania.

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Piotr Piotr

2 0

Drodzy Państwo bardzo prosimy o wsparcie w głosowaniu, taki plac zabaw dla naszej małej społeczności będzie czymś bardzo Wielkim. Bez Waszej pomocy to się nie uda!!! 14:38, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MagdaMagda

1 0

Bardzo prosimy o głosy, to zajmuje chwilę, a może dać tak wiele. To Państwa głosy mogą sprawić, że w tak małej wsi powstanie coś tak wielkiego, co wywoła radość wśród naszych dzieci. 16:06, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%