W ramach programu wspierania szkół ponadpodstawowych prowadzących „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”, Zespół Nr 7 w Białym Borze otrzymał dotację celową z Ministerstwa Obrony Narodowej na realizację zadania polegającego na wyposażeniu uczniów klasy mundurowej w pakiet indywidualnego umundurowania.
Na podstawie umowy podpisanej przez Dyrektora Biura do spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" - gen. bryg. Artur Dębczaka oraz przedstawicieli Powiatu Szczecineckiego w osobach Starosty Szczecineckiego Krzysztofa Lisa, Wicestarosty Szczecineckiego Roberta Fabisiaka oraz Skarbnik Powiatu Szczecineckiego Ewy Mikłasz, szkoła otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dotację w wysokości 80% kwoty potrzebnej do zrealizowania zadania. Pozostałą część kwoty wyasygnował samorząd powiatowy.
Dzięki wsparciu otrzymanemu z Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Powiatu Szczecineckiego szkoła wyposażyła w najnowszy rodzaj umundurowania oddział uczniów realizujący ww. projekt resortu Obrony Narodowej.
Koszt zakupu jednego pakietu indywidualnego pakietu wyposażenia ucznia klasy mundurowej wyniósł 1320zł.
Dyrekcja oraz społeczność szkolna dziękuje Staroście oraz Zarządowi Powiatu Szczecineckiego za wspieranie działań podejmowanych przez szkołę oraz Ministerstwu Obrony Narodowej za okazaną pomoc.
Skrzyżowanie w centrum Szczecinka zamknięte
wszystko ok, ale skoro tu juz światła niepotrzebne bo ruch zamknięty... nie da rady włączyć na słowiańskiej?? bałdzo ładnie płose
hendryy
18:12, 2025-11-08
Radny Ogrodziński o bezpłatnej komunikacji
Dzbanek.Kto to wybrał?Się zastanawiam.
Żałosny
18:05, 2025-11-08
Zatrzymane dowody i lawety. Poranna akcja drogówki
ale ban .da konfitury sie zebrala
lolek
18:01, 2025-11-08
Nowi liderzy osiedli w Szczecinku! Kolejna tura wyborów
Jedną prośbę mają mieszkańcy osiedli , ręce precz od przewodniczących i członków rad osiedli zamieszanych w politykę . Dlaczego mieszkańcy zostali uwikłani w porozumienie samorządowe człowieka z wyrokiem więzienia nijakim L isem. Prosimy o natychmiastowe odwołanie wyborów że względów politycznych.
Gość
14:03, 2025-11-08
1 0
Brawo dla sponsorów
0 0
Nie rozumiem - czy to oznacza, że uczeń klasy mundurowej kupuje sobie mundur za swoje?!
1 1
a dlaczego nie "za swoje"? każdy swojemu dziecku kupuje wyposażenie i ubranie do szkoły "za swoje"
0 0
Nowo Ukraińscy Rekruci aż nie mogą się doczekać na dotację zajęć z pałowania . Nawet za komuny ci co strzelali do Solidarności to zazwyczaj byli jacyś Ukraińcy czy Niemcy z pochodzenia ... tu to samo .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz