Dzięki pozyskaniu środków z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych Gmina Barwice przystąpiła do przebudowy drogi gminnej biegnącej przez miejscowość Sulikowo. Wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej dwupasmowej drogi asfaltowej.
Droga biegnąca przez miejscowość Sulikowo ma status drogi gminnej wewnętrznej. Wykorzystywana jest w ruchu lokalnym przez okolicznych mieszkańców jako droga dojazdowa do zabudowań mieszkalnych, jako dojazd do upraw rolnych oraz jako łącznik między drogami powiatowymi.
W ramach inwestycji wybudowane zostanie 991 m drogi z dwoma pasami ruchu i chodnikiem. Do każdej posesji wykonany zostanie zjazd. Powstanie również kanalizacja deszczowa.
Koszt inwestycji to ponad 1,6 mln zł.
Dyżur w święta, lekarza brak.
„Niech jadą” powiedziała pisowska posłanka lekarzom. I pojechali.
Gość
00:55, 2025-12-30
Dyżur w święta, lekarza brak.
Szronem krabowym:-))
Z e
23:42, 2025-12-29
Dyżur w święta, lekarza brak.
Rok nie wyrok a dwa lata jak dla brata.Pod celą jedną z *%#)!& i staszkiem grypserą władał będzie.A kaszak z k.a.lesonem catering zapewnią:-))
Nie penka
23:40, 2025-12-29
Rozszarpany łabędź nad jeziorem.
Natury bracie nie oszukasz...
Wolffff
23:00, 2025-12-29
4 2
A ktora to dzielnica Szczecinka -Sulikowo???
4 1
ibarwice może niech o tym napisze..
0 0
Remont dróg ??? Weźcie się za pracę nad drogami, które naprawdę tego potrzebują, a nie gdzie większego problemu nie było. Ładna, kamienna droga była. No ale trzeba, troszeczkę, wyciszyć całą resztę (bardziej ważną), żeby ludziska myśleli, że Pan Burmistrz taki dobry i uczynny ????
0 0
Jaki to łącznik?