Kopalnia surowców mineralnych z Parsęcka, która zajmuje się głównie wydobyciem i uszlachetnianiem kruszyw budowlanych i drogowych, wybudowała farmę fotowoltaiczną. Farma o mocy blisko 590 kWp została wybudowana na terenie żwirowni i już wkrótce rozpocznie produkcję energii z promieni słonecznych.
Spółka z Parsęcka pozyskała na budowę farmy fotowoltaicznej dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego ponad 1,3 mln zł. Poziom dofinansowania wynosi 70% kosztów.
-Odnawialne źródła energii to nasz zachodniopomorski atut. Regularnie zwiększamy regionalny udział OZE w bilansie krajowym. Cieszy fakt, że przedsiębiorcy sięgając po wsparcie Unii Europejskiej na ten cel modernizują swoje firmy, a także wpływają na większą ochronę środowiska - przekonywał wicemarszałek województwa Tomasz Sobieraj podczas podpisania umowy w sierpniu ubiegłego roku.
Wytwarzana energia elektryczna przeznaczona zostanie na własne cele użytkowe firmy w budynku biurowym i w zakładzie produkującym kruszywa oraz planowanej betonowni.
0 0
Hello just wanted to give you a quick heads up. The text in your content seem to be
running off the screen in Ie. I'm not sure if this is a format issue or something to do with browser compatibility but I figured I'd post to let you know.
The design and style look great though! Hope you get the problem fixed soon.
Thanks dildok3; https://xvj3gsdfghhfies.link/tags/dildok3/,
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz