Mieszkańcy DPS w Bornem Sulinowie przyzwyczajeni są do tego, że w ich Domu od lat organizuje się najróżniejsze imprezy okolicznościowe. Jedną z najpopularniejszych niewątpliwie jest Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żołnierskiej. Dziś (26.08) odbyła się XVII edycja tego wspaniałego muzycznego wydarzenia.
Na scenie zaprezentowały się zespoły z każdego segmentu Domu. Ich występy oceniali m.in.: starosta Krzysztof Lis, burmistrz Bornego Sulinowa Dorota Chrzanowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinku Wiesław Kosmala oraz zastępca dyrektora placówki Tomasz Kapuściński.
Jestem przekonany, że ten dzień będzie dla wszystkich Państwa wyjątkowy, świętowany po wojskowemu, a więc w sposób do którego przez te wszystkie lata zdążyliśmy się przyzwyczaić – powiedział tuż przed rozpoczęciem starosta Krzysztof Lis. - Myślę, że emocji nie zabraknie, bowiem za chwilę na tej scenie zaprezentują się mieszkańcy poszczególnych segmentów. Dlatego też chcąc docenić Państwa zaangażowanie ufundowałem puchar dla tego zespołu, który przedstawi dzisiaj najbardziej kreatywną prezentację.
Skoro Festiwal Piosenki Żołnierskiej to nie mogło zabraknąć okolicznych mundurów i typowo wojskowej strawy. Oprócz śpiewów była także recytacja wierszy, a w międzyczasie swoimi wokalnymi umiejętnościami musieli się popisać się zaproszeni goście i…trzeba przyznać, że poradzili sobie równie świetnie jak mieszkańcy borneńskiego DPS.
Kombatant10:04, 27.08.2021
Ubrali dziadków w niemieckie mundury. Pomysł super.
Meow10:40, 27.08.2021
Na to samo chciałem zwrócić uwagę. Organizatorzy powinni mieć trochę więcej wyobraźni.
Lolek23:25, 28.08.2021
Hańba! Umundurowanie Bundeswery = wermacht.
yuit08:51, 29.08.2021
mogli jeszcze im opaski ze swastykami dac. *%#)!&
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Będą nowe kamery przy rondach i skrzyżowaniach
Miski mają ponad 400 kamer drugie tyle konfidentów
Stary ment
22:51, 2026-05-07
172 interwencje straży miejskiej na przełomie kwietnia
A co robiła Policja 🫣😡
KaKa
22:15, 2026-05-07
NA SYGNALE Jedna doba i pięć praw jazdy mniej.
Kiedy milicja stanie na Polnej koło SP 7 ... PROPONOWAŁ bym tak z 20 min przed rozpoczęciem zmiany na ko/mendzie . Ciekawe z jaką prędkością jadą ich koledzy mijając szkołę na tej super prostej i mijając szybko pojazdy jadące 50 km/h .
Mozambik
21:42, 2026-05-07
DK20 przez Gwdę Wielką. Tu ma być bezpieczniej
Dobrze że wieśniaki tylko takich wybrali w wyborach.
Wielim
20:37, 2026-05-07