Zamknij
REKLAMA

Takich zawodów jeszcze nie było. Biblijne bieganie w Szczecinku

08:56, 27.05.2021 | T.N
Skomentuj
REKLAMA

Dostajesz cytat i ruszasz w drogę. W tym czasie musisz pomyśleć o tym, co usłyszałeś. W niedzielę mężczyźni wybierają się na "Bieg po Słowo".

Sportowo-religijne wydarzenie organizuje Męska Grupa Modlitewna "Eliasz". To wspólnota działająca przy parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku. 

Zaproszenie kierujemy do mężczyzn, którzy przez poznanie Słowa, pragną poznać Boga i pogłębić z Nim relację. Proponujemy, aby połączyć to co dla ducha z tym co dla ciała, bo w zdrowym ciele zdrowy duch - informują organizatorzy wydarzenia.

"Bieg po Słowo" rozpocznie się w niedzielę, 30. maja, w kościele mariackim. Po mszy świętej każdy z uczestników usłyszy cytat z Pisma Świętego i wyruszy w trasę. Biegnąc, jadąc rowerem, maszerując z kijkami, albo po prostu spacerując będzie musiał dotrzeć do Bursy Katolickiej przy parafii św. Rozalii. Tam przygotowano wspólne ognisko, przy którym uczestnicy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat cytatu, który usłyszał przed wyruszeniem w drogę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NowyNowy

1 4

A jak dostanę słowo, że biskup ma być mężem jednej żony to co mam zrobić? Albo dekalog o zakazie robienia rzeźb i obrazów... A może takich cytatów nie rozdają 05:57, 28.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

alderanalderan

0 0

to w takim przypadku, polecam glebsze zapoznanie sie z wiedza o kosciele i religii. pozdrawiam
🙂 15:42, 08.06.2021


REKLAMA
0%