Zamknij

Takich zawodów jeszcze nie było. Biblijne bieganie w Szczecinku

T.N 08:56, 27.05.2021 Aktualizacja: 19:20, 27.05.2021
2

Dostajesz cytat i ruszasz w drogę. W tym czasie musisz pomyśleć o tym, co usłyszałeś. W niedzielę mężczyźni wybierają się na "Bieg po Słowo".

Sportowo-religijne wydarzenie organizuje Męska Grupa Modlitewna "Eliasz". To wspólnota działająca przy parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku. 

Zaproszenie kierujemy do mężczyzn, którzy przez poznanie Słowa, pragną poznać Boga i pogłębić z Nim relację. Proponujemy, aby połączyć to co dla ducha z tym co dla ciała, bo w zdrowym ciele zdrowy duch - informują organizatorzy wydarzenia.

"Bieg po Słowo" rozpocznie się w niedzielę, 30. maja, w kościele mariackim. Po mszy świętej każdy z uczestników usłyszy cytat z Pisma Świętego i wyruszy w trasę. Biegnąc, jadąc rowerem, maszerując z kijkami, albo po prostu spacerując będzie musiał dotrzeć do Bursy Katolickiej przy parafii św. Rozalii. Tam przygotowano wspólne ognisko, przy którym uczestnicy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat cytatu, który usłyszał przed wyruszeniem w drogę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

NowyNowy

1 4

A jak dostanę słowo, że biskup ma być mężem jednej żony to co mam zrobić? Albo dekalog o zakazie robienia rzeźb i obrazów... A może takich cytatów nie rozdają

05:57, 28.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

alderanalderan

0 0

to w takim przypadku, polecam glebsze zapoznanie sie z wiedza o kosciele i religii. pozdrawiam
?

15:42, 08.06.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Miasto sprzedało działkę w centrum.

Następny kurnik i chów klatkowy baranów + 3 dekady płacenia,a na koniec oddane 100% więcej,to jest biznes.

.

02:13, 2025-09-19

Czy w Szczecinku rodzi się nowa siła polityczna?

Ale piękny falstart! Pani ML razem z Organistą, Kolejarzem i Aptekarką wjechali na pełnej… tylko, że za dwa tygodnie ten baner obsrają ptaki, maile zasrają Nigeryjczycy oferujący miliony od zmarłego wujka-milionera. I tyle będzie z Burmistrz Magdaleny. Tyle co po mleczakach wyrwanych przez Radzia! Ale nie o tym. Chciałem powiedzieć, że ta grupa to *%#)!& w świecie, kozak w necie… Gdyby JHD był jakiejś u, to zrobiliby jedno wielkie G. Ale jak kota nie ma, to myszy harcują. Właściwie to szczury. Niech Jurek wraca, bo czas na deratyzację!

Wiesiek z Czesieki

23:59, 2025-09-18

Czy w Szczecinku rodzi się nowa siła polityczna?

Po ostatnim komentarzu wiadać o co poszło. Pani ze zdjęcia obraziła się, że nie została faworytą w grze o tron, a miało być tak pięknie.

Uśmiechnięty

22:55, 2025-09-18

Miasto sprzedało działkę w centrum.

I tak kawałek po kawałku Szczecinek jest sprzedawany. W budżecie miasta kasa jest ale tylko na dziś - jutro a za parę lat skąd będzie ? Znany deweloper opanował miasto i robi kasę , mieszkań przybywa a młodzi ze Szczecinka uciekają do większych miast gdzie jest lepiej płatna praca i łatwiej się urządzić. Tylko czekać jak w pewnym momencie biznes lokalowy stanie i mieszkania swieżo wybudowane będą pustostanami. Poczekamy - zobaczymy.

Biznes

22:05, 2025-09-18

0%